کدخبر: ۱۴۲۱۵
تاریخ خبر:

این دختر زیبا علت طلاق فوری رضا گلزار با آیسان است؟!

اخیرا عکسی از محمدرضا گلزار در دبی منتشر شد که در کنار خانم دیگری قرار دارد.

این دختر زیبا علت طلاق فوری رضا گلزار با آیسان است؟!

رکنا نوشت: اخیرا عکسی از گلزار در کنار زن دیگری در فضای مجازی منتشر شد که گفته می‌شود نامزد جدید آقای بازیگر است ، این در حالی است که همچنان چندی از ازدواج او با آیسان آقاخانی نمی‌گذرد و حاشیه‌های جدایی نیز گریبان این بازیگر را گرفته است اما همچنان واکنشی به آن نشان نداده است.

محمدرضا گلزار

این عکس پرحاشیه، جنجال بسیاری را در فضای مجازی ایجاد کرد اما واقعیت دیگری نیز می‌تواند داشته باشد. با کمی دقت در آن متوجه می‌شوید که سر رضا گلزار روی بدن فرد دیگری ویرایش شده است و همین موضوع باعث شد تا بسیاری از افراد بر خبر جدایی او صحه بگذارند و ازدواج او را نیز باور کنند. اما این خبر صحت ندارد!

محمدرضا گلزار و آیسان طلاق گرفتند؟

یکی از اخباری که این روزها بر سر زبان افتاده است ازدواج محمدرضا گلزار است. فیلمی از محمدرضا گلزار در کنار خانمی جوان با لباس سفید منتشر و به سرعت وایرال شد که خبر از عقد این هنرمند می داد. تا خود محمدرضا گلزار با انتشار کلیپی  از عقد خود خبر ازدواجش با آیسان آقاخانی داد. تمام شایعات ازدواج با انتشار فیلم عروسی آقای بازیگر به حقیقت پیوست و پس از آن نیز فیلم های سفر به دبی به عنوان ماه عسل این 2 زوج در فضای مجازی منتشر شد.

محمدرضا گلزار

اخیرا نیز امین فردین در استوری اینستاگرامی خود ادعا کرد که گلزار و آیسان آقاخانی هنوز یک سال از ازدواجشان نگذشته که در حال جدا شدند هستند. این حرف بسیاری از مردم را شوکه کرده است . ناگفته نماند که واکنش خاصی نیز از طرف آقای بازیگر نسبت به این ماجرا منتشر نشده است.

copied
ارسال نظر
 
  • ناشناس

    امین فردین خیلی حسوده بنده خدا

وب گردی

    دیگر رسانه ها