کدخبر: ۱۴۳۸۱
تاریخ خبر:

بازگشت جنجالی سحر قریشی به آغوش تتلو! عکس جدید سحر و تتلو در ترکیه

انتشار عکسی در فضای مجازی باعث ایجاد شایعه بازگشت تتلو و سحر قریشی به یکدیگر شده است.

بازگشت جنجالی سحر قریشی به آغوش تتلو! عکس جدید سحر و تتلو در ترکیه

سحر قریشی متولد ۶ دی ماه ۱۳۶۶ در تهران است. تحصیلات سحر قریشی در حد دیپلم است. سحر قریشی که از بازیگران پرحاشیه کشورمان به شمار می‌رود یک برادر به نام سپهر دارد. سحر قریشی توانست با بازی دیدنی‌اش در سریال دلنوازان جایگاه ویژه‌ای را در میان مخاطبان به دست آورد. جالب است بدانید سحر قریشی به کار عکاسی علاقه دارد و در فوتبال هم طرفدار تیم استقلال است. سحر قریشی در سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم لج و لجبازی مقابل دوربین قرار گرفته است.

چندوقت پیش اخبار زیادی درمورد ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از خواننده‌های خارج از کشور در رسانه‌های مجازی منتشر شد که رابطه آنها نیز دوام نیاورد. خبر ازدواج سحرقریشی با امیر تتلو خواننده ساکن ترکیه را فرحبخش، کارگردان تلویزیونی داد.

امیرحسین مقصودلو که به تتلو معروف است در پست اینستاگرامی تند و کنایه‌آمیز از پایان رابطه خود با سحر قریشی خبر داد. در این پست تتلو با انتقاد از رفتار سحر قریشی، مجرد بودن خود را اعلام و از این رابطه ابراز پشیمانی کرد. در نهایت رابطه این دو خاتمه پیدا کرد و سحر قریشی به دوبی مهاجرت کرد. 

تصویر جدیدی از تتلو درحالی که یک زن را در آغوش دارد منتشر شده است که کاربران معتقدند این فرد سحر قریشی است و این دو نفر به یکدیگر بازگشتند. هیچ کدام هنوز واکنشی نسبت به این ادعا نشان نداده‌اند.

سحر قریشی و تتلو

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها