کدخبر: ۱۴۵۲۸
تاریخ خبر:

خبر طلاق بازیگر معروف ایرانی از همسر دومش همه را شوکه کرد!

علت جدایی از لاله صبوری از همسرش فاش شد.

خبر طلاق بازیگر معروف ایرانی از همسر دومش همه را شوکه کرد!

لاله صبوری بازیگر ۵۶ ساله سینما و تلویزیون است. لاله صبوری علاوه بر بازیگری نوسیندگی هم می‌کند. رشته تحصیلی لاله صبوری لیسانس تئاتر است. او برای بار اول در سن ۱۷ سالگی ازدواج کرد که منجر به طلاق شد. لاله صبوری دو فرزند از همسر اولش دارد و یک فرزند از همسر دومش. او به تازگی از همسر دومش جدا شده است.

لاله صبوری گفت: اختلاف سنی کمی که بین من و بچه‌هایم بود، باعث شد که یک جورایی ما با هم بزرگ شویم، به نوعی با هم درس بخوانیم، تلویزیون تماشا کنیم و از زندگی لذت ببریم.

از وقتی یادم هست مادر بودم

لاله صبوری: من وقتی، خیلی کم سن و سال بودم ازدواج کردم و در ۱۷ سالگی‌ام باردار شدم. وقتی تازه وارد ۱۸ سالگی شدم پسر اولم «بهداد» به دنیا اومد، گاهی وقت‌ها با دوستانم به شوخی می‌گوییم من از وقتی یادم هست مادر بودم و اصلا نمی‌دانم زندگی بدون مادرشدن چه طعمی دارد.

در هرحال به نظر من، مادرشدن باعث کامل شدن یک زن می‌شود. آنهایی که تجربه این حس را دارند به خوبی می‌دانند که بعد از تولد یک بچه، یک زن به لحاظ اخلاقی تغییرات زیادی می‌کند و از این جهت وارد یک فاز متفاوت از زندگی می‌شود.

لاله صبوری

دردسرهای مادر شدن در سن کم

لاله صبوری: وقتی شما در سن و سال کم بچه‌دار می‌شوید قطعا این بچه‌دار شدن دردسرهای خاص خودش را دارد. چون مشکلات برای یک زنی که در آستانه جوانی قرار دارد و به نوعی کم تجربه است به مراتب بیشتر است، بی‌تردید اگر حمایت مادرم در آن مقطع نبود، من نمی‌توانستم از پسرم به خوبی مراقبت کنم و به دیگر کارهایم هم رسیدگی کنم.

سه سال بعد از بچه اولم، دوباره بچه دار شدم و دخترم «هلیا» به دنیا آمد، با به دنیا آمدن دخترم، شاید مشکلاتم در نگهداری آنها بیشتر شد، اما به همان نسبت از مادرشدن لذت می‌بردم.

عکس شوهر اول لاله صبوری

لاله صبوریلاله صبوری

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها