خبرهای داغ
کدخبر: ۱۶۹۴۹
تاریخ خبر:

ادعای عجیب سحر قریشی؛ مهدی طارمی از من خواستگاری کرد! + ویدئو

سحر قریشی اخیرا در ویدئوهای خود ادعاهایی علیه چهره های شناخته‌شده مطرح می‌کند. او در آخرین ویدئو خود به رابطه‌اش با مهدی طارمی پرداخته و به حواشی و شایعات زمان دوستی‌ با این فوتبالیست ملی‌پوش ازجمله ماجرای «کلاهبرداری ۵۰ هزار دلاری» که در آن زمان تیتر روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها شده بود پرداخت.

ادعای عجیب سحر قریشی؛ مهدی طارمی از من خواستگاری کرد! + ویدئو

سحر قریشی بازیگر سابق سینما و تلویزیون که پس از پایان رابطه پرحاشیه‌اش با امیر تتلو، یک سالی است در دبی به سر می‌برد، مدتی است یک کانال یوتیوبی راه انداخته و اخیرا در ویدئوهای خود ادعاهایی علیه چهره های شناخته‌شده مطرح می‌کند. او در آخرین ویدئو خود به رابطه‌اش با مهدی طارمی پرداخته و به حواشی و شایعات زمان دوستی‌ با این فوتبالیست ملی‌پوش ازجمله ماجرای «کلاهبرداری ۵۰ هزار دلاری» که در آن زمان تیتر روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها شده بود پرداخت.

قریشی مدعی شد که طارمی پیش از دوستی با او علاقه زیادی به او داشته و حتی عکسی از خانم بازیگر را به دیوار اتاقش زده بود. همچنین به گفته سحر قریشی،‌ این فوتبالیست در دیدار اول با یک حلقه از او خواستگاری کرد. بنا به ادعاهای این بازیگر، رابطه‌ سحر قریشی و مهدی طارمی یک سال و نیم طول کشید و بسیار عمیق بود.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 
  • مریم

    حالا ک رفته پیش تتلو و اونم بیرونش کرده دیگه راهی نداره این حرفا رو میزنه بلکه ی کی بگیرتش!!!!

اخبار اخبار فرهنگ‌و‌هنر سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها