خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۷۶۳
تاریخ خبر:

روزی که امیر تتلو با ریش در تمرین پرسپولیس شرکت کرد! + عکس

حضور عجیب امیر تتلو با ریش در تمرین پرسپولیس بسیاری از مخاطبان فضای مجازی را شوکه کرد!

روزی که امیر تتلو با ریش در تمرین پرسپولیس شرکت کرد! + عکس

رابطه اهالی موسیقی و فوتبالیست‌ها از دیرباز با یکدیگر خوب بوده و همچنان هم این ارتباط وجود دارد اما بازیکنان پرسپولیس اواخر مهر سال 1393 قبل از شروع تمرین ناگهان با صحنه عجیبی مواجه شدند و فردی را مقابل خود دیدند که اصلا انتظار دیدنش را نداشتند.

امیرحسین مقصودلو که با نام هنری امیر تتلو در عرصه موسیقی فعالیت می‌کرد و قبلا علاقه‌اش به پرسپولیس را ابراز کرده بود، با لباس ورزشی در کنار سرخ‌پوشان حاضر و با آن‌ها مشغول تمرین شد. گزارش حضور تتلو در جمع پرسپولیسی‌ها روز پنج‌شنبه 24 مهر سال 1393 در خبرورزشی منتشر شد و بازتاب بسیار زیادی پیدا کرد. البته پرسپولیسی‌ها و حمید درخشان سرمربی این تیم با دیدن چنین صحنه‌ای شوکه شده بودند اما به رسم مهمان‌نوازی برخورد گرم و خوبی با این خواننده داشتند.

تتلو

تتلو که پیراهن شماره 8 را بر تن کرده بود، تاکید داشت که می‌خواهد جای خالی علی کریمی را برای پرسپولیس پر کند! او همچنین به بازیکنان این تیم می‌گفت از روز شنبه آینده (یعنی 26 مهر 1393) به طور جدی تمریناتش را شروع می‌کند تا آمادگی بدنی‌اش در حد رسیدن به لیگ برتر شود!

پس از پایان تمرین، گروهی از مربیان و عوامل باشگاه پرسپولیس مدعی شدند حضور امیر تتلو در تمرین آن‌ها بدون هماهنگی بود و نمی‌دانستند که فرد مورد نظر می‌خواهد با پرسپولیس تمرین کند اما تتلو در واکنش به این حرف‌ها مدعی شد بدون دعوت و هماهنگی نرفته بلکه پرسپولیسی‌ها قبلا خودشان از او برای انجام چنین کاری دعوت کرده بودند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فرهنگ‌و‌هنر سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها