خبرهای داغ
کدخبر: ۱۹۵۹۶
تاریخ خبر:

خانم مجری بعداز ممنوع‌التصویری به سیم آخر زد؛ برگشتی درکار نیست!

عکس های عجیب و جدیدی از نگار قاضی میرسعید، مجری سابق صداوسیما در فضای مجازی منتشر شد.

خانم مجری بعداز ممنوع‌التصویری به سیم آخر زد؛ برگشتی درکار نیست!

 انتشار عکس های عجیب و جدیدی از نگار قاضی میرسعید ، مجری سابق صداوسیما در فضای مجازی بسیاری از مردم را شوکه کرد.

نگار (محبوبه) میرسعید در سال ۹۵ در مصاحبه‌ای با خبرگزاری صبا اعلام کرد از سال ۹۳ در صدا و سیما ممنوع التصویر شده است. آخرین حضور او در تلویزیون به سال ۹۲ با سری آخر برنامه «سین مثل سریال» بازمی گردد.

او در این مصاحبه درباره‌ی ماجرای ممنوع التصویری خود گفته بود: من را بدون کوچکترین توضیحی و حتی احضار کردن هم ممنوع‌التصویر و هم ممنوع‌الکار کردند. اصلاً من با شنیدن این موضوع سورپرایز و شگفت‌زده شدم. برای همین شخصاً رفتم حراست و پرسیدم من ممنوع‌التصویر هستم، گفتند که بله شما پرونده‌ای دارید و نمی‌توانید کار کنید.من فقط فهمیدم که این پرونده بر روی حرف‌های آدم‌ها و اصطلاحاً خاله‌زنکی‌ها بنا شده بود، چون نه حاضر هستند توضیحی به من ارائه بدهند و نه سندی روبه‌رویم بگذارند. من هیچ فیلم، هیچ تصویر و هیچ صدا و موردی از خودم ندیدم که به‌عنوان سند پیش روی من بگذارند و بگویند با استناد بر این شما نباید کار کنید.مدیر وقت بخش مربوط به این ماجرا بدون هیچ توضیح قانع‌کننده‌ای به من گفتند خانم ما تشخیصمان این است که شما کار نکنی! کاملاً بدون سند و الکی! فحوای کلام ما در حراست این بود که من پرسیدم چرا من ممنوع‌التصویر هستم و در پاسخ شنیدم: دوست داریم!

زمانی که محمد سرافراز؛ رئیس سازمان بود و زهرایی در حراست بود من بار‌ها گفتم خب فیلم یا صدا یا تصویری از من نشان دهید که من حداقل دیگر به شما مراجعه نکنم و سکوت کنم. اما هیچ چیزی به من ارائه نشد، چون گویا تلویزیون قانونی برای توضیح دادن ندارد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها