خبرهای داغ
کدخبر: ۲۰۷۹۸
تاریخ خبر:

بررسی استایل و آرایش ترلان پروانه؛ خانم بازیگر چند عمل زیبایی کرده است؟!

ترلان پروانه از آن دسته بازیگرانی است که میکاپ‌هایش را خودش انجام می‌دهد و اتفاقا بارها بخاطر این موضوع تحسین شده‌ است.

بررسی استایل و آرایش ترلان پروانه؛ خانم بازیگر چند عمل زیبایی کرده است؟!

چی بپوشم - المیرا فلاحیان: ترلان پروانه از آن دسته بازیگرانی است که میکاپ‌هایش را خودش انجام می‌دهد و اتفاقا بارها بخاطر این موضوع تحسین شده‌است.

او برای میکاپ‌های خود از ترندهای آرایشی هم حسابی پیروی می‌کند و باید بپذیریم که زیبایی چهره‌اش هم باعث می‌شود که میکاپ صورتش جذاب‌تر دیده شود.

اخیرا تصاویری از این بازیگر منتشر شده که او را با چهره‌ای کاملا متفاوت نشان می‌دهد. برخی بر این باور بودند که ترلان پروانه جراحی زیبایی انجام داده و به همین خاطر هم چهره‌اش تا این حد تغییر کرده، اما به‌نظر می‌رسد اینطور نیست و این تغییر چهره فقط به میکاپ و مدل موهای او بازمی‌گردد.

از سایه‌ها و خط چشم‌های گربه‌ای به میکاپ پنهان

در تصاویر نسبتا قدیمی‌تر ترلان پروانه می‌بینیم که او عاشق کشیدن سایه‌ها و خط چشم‌های دنباله‌دار و گربه‌ای بوده. او معمولا تمرکز میکاپش را روی چشم‌هایش می‌گذاشت و باقی بخش‌های صورتش را کاملا فید و محو آرایش می‌کرد. این درحالی است که در تصاویر جدید این بازیگر چشم‌های او را هم بسیار ساده می‌بینیم.

ترلان پروانه

ترلان پروانه

ترلان پروانه

ترلان پروانه

ترلان پروانه

در یکی از تصاویر جدید ترلان پروانه، به نظر می‌رسد او حتی چشم‌هایش را آرایش هم نکرده یا اگر هم کرده طوری این میکاپ را انجام داده که اصلا دیده نشود.

حتما شما هم از ترند میکاپ No makeup مطلع هستید. همین اواخر کایلی جنر مشهور هم مطابق همین ترند صورتش را آرایش کرده بود.

ترلان پروانه هم با آگاهی نسبت به این موضوع به سراغ رژ لب‌های طبیعی رفته‌است.

ترلان پروانه

ترلان پروانه

موهای طبیعی و حالت‌دار، ترند مهم سال جدید

حتما شما هم می‌دانید که یکی از ترندهای مدل موی سال جدید، موهای حالت‌دار و طبیعی است. اگر موهای فر دارید فقط آن‌ها را مرتب کنید و اگر موهایتان حالت‌دار است آن‌ها را به حال خودشان رها کنید. این چیزی است که ترند موی سال جدید ایجاب می‌کند. ترلان پروانه هم با آگاهی این مدل مو را انتخاب کرده و  اتفاقا جذاب‌تر هم شده. بسیاری بر این باورند که ترلان پروانه شبیه کره‌ای‌ها نچرال و معصوم شده.

ترلان پروانه

ترلان پروانه

ترلان پروانه

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها