خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۴۴۲
تاریخ خبر:

فصل دوم هفت سر اژدها کی پخش می شود؟

با اتمام فصل اول سریال هفت سر اژدها طرفداران این سریال خواستار پخش فصل دوم این سریال می باشند اما باید دید که آیا سریال هفت سر اژدها فصل دومی دارد یا خیر؟

فصل دوم هفت سر اژدها کی پخش می شود؟

هفت سر اژدها نام سریال جنجالی شبکه‌ی سه سیماست که قسمت‌های پایانی آن در حال پخش است. همزمان با تزدیک شدن به اتمام این سریال گمانه‌زنی‌هایی درباره‌ی احتمال تولید فصل دوم آن در گوشه و کنار در حال مطرح شدن است.

رئیس سازمان صداوسیما چندی قبل اعلام کرده بود که فصل های بعدی سریال‌های موفق تولیدشده در این سازمان در دستور کار است. بر این اساس می‌توان گفت دنباله‌سازی از سریال‌های تلویزیونی به‌عنوان سیاست رسمی صداوسیما اعلام شده است.

سریال هفت‌سر اژدها مجید واشقانی

آیا فصل دوم سریال هفت سر اژدها ساخته می شود؟

درباره‌ی اینکه سریال هفت سر اژدها هم ذیل این سیاست تعریف خواهد شد یا خیر دو فرضیه قابل طرح است. فرضیه نخست این است که این سریال کیفیت فنی و محتوایی مورد انتظار را نداشته در نتیجه تجربه‌ای شکست‌خورده برای کارگردان فیلم قلاده‌های طلا و سازمان صداوسیماست در نتیجه نمی‌توان منتظر تولید هفت سر اژدها ۲ بود.

اما روایتی دیگر هم وجود دارد که بر اساس آن هفت سر اژدها توانسته رضایت جامعه‌ی هدف خود را جلب کند و بر اساس نظرسنجی صداوسیما از برنامه‌های پر بیننده این سازمان است. اگر این دیدگاه مورد توجه مدیران صداوسیما قرار بگیرد بعید نیست که آنها خواستار تولید فصل دوم هفت سر اژدها شوند.

سریال هفت سر اژدها

زمان پخش فصل دوم سریال هفت سر اژدها

با این وجود تا لحظه‌ی تنظیم و نشر این خبر تیم تهیه و تولید هفت سر اژدها در مورد احتمال ساخت فصل دوم این سریال اظهارنظری نداشته‌اند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها