خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۸۲۲
تاریخ خبر:

توقیف سریال تلویزیونی بخاطر رضا عطاران!

خبرها حاکی از آن است که سریال «بدل» در تلویزیون به‌خاطر نامگذاری یکی از کاراکترهای داستان به اسم رضا عطاران متوقف شده است.

توقیف سریال تلویزیونی بخاطر رضا عطاران!

برنامه: خبرها حاکی از آن است که سریال «بدل» در تلویزیون به‌خاطر نامگذاری یکی از کاراکترهای داستان به اسم رضا عطاران متوقف شده است. اما رضا نصیری تهیه‌کننده «بدل»  این موضوع را تکذیب کرد و درباره علت توقف پخش این سریال توضیحاتی داد.

«بدل» بعد از سریال موفق «نوروز رنگی» دومین سریال مستقل علیرضا مسعودی(علی مشهدی) است که کیفیت بدی نداشته ولی شایعه شده که نامگذاری کاراکتری به نام رضا عطاران باعث توقف آن شده است.

رضا نصیری تهیه‌کننده «بدل» در پاسخ به این پرسش که آیا توقف و عدم پخش سریال، طبق شنیده‌ها به دلیل کیفیت پایین آن است تصریح کرد: همه این حرف‌ها حواشی است، عده‌ای مدام شیطنت می‌کنند. سه قسمت سریال ما از تلویزیون پخش شد، مخاطب کیفیت سریال را به خوبی درک کرد، اگر شما آمار برنامه‌های تلویزیون را بررسی کنید متوجه می‌شوید که همه این‌ حرف‌ها فقط بی‌اخلاقی است. باید بدانیم که کنداکتور شبکه دو با شبکه سه متفاوت است بنابراین مقایسه آن‌ها با هم بی‌معنا است.

وی افزود: در مقابل عده‌ای دیگر هم مدام می‌گفتند چون اسم یکی از شخصیت‌های سریال «رضا عطاران» است، جلوی پخش آن را گرفته‌اند اما هیچ‌کدام از این حواشی صحت نداشت و سریال فقط و فقط به خاطر شهادت رئیس جمهور معلق شد و از آنجایی که به تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد، مسابقات جام ملت‌های اروپا و ماه محرم و صفر برمی‌خوردیم، خودمان به این نتیجه رسیدیم که پخش را متوقف کنیم چرا که اینگونه سریال ما تکه‌پاره می‌شد و شدیدا آسیب می‌خورد. بر همین اساس با خردجمعی و جلساتی که با مدیران سیمافیلم داشتیم به این نتیجه رسیدیم که پخش سریال را به بعد از ماه محرم و صفر موکول کنیم.

نصیری با اشاره به تفاوت ساخت برنامه‌های سرگرم‌کننده همچون «کودک‌شو» و ساخت سریال‌های تلویزیونی همچون «بدل» بیان کرد: من تجربه‌های گوناگونی در تهیه و تولید آثار گوناگون داشته‌ام، بنابراین تفاوت زیادی بین این کارها نمی‌بینم. در حال حاضر تدوین بدل به پایان رسیده و همه درگیری‌ ذهنی من پخش این سریال ۲۶ قسمتی است.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها