خبرهای داغ
کدخبر: ۲۹۲۰۰
تاریخ خبر:

فی‌تی‌لند؛ برنامه جدید عموهای فیتیله‌ای از کجا و چه زمانی پخش می‌شود؟

گروه فیتیله متشکل از محمد مسلمی، حمید گلی و علی فروتن بود که سابقه فعالیت در گروه تئاتر “چهره نما” را داشتند. آن‌ها به‌صورت مستقل با عنوان هنری “گروه فتیله ها” در مجموعه های تلویزیونی و تئاتر برای کودکان نقش آفرینی می‌کردند.

فی‌تی‌لند؛ برنامه جدید عموهای فیتیله‌ای از کجا و چه زمانی پخش می‌شود؟

حمید گلی و علی فروتن دو عضو محبوب گروه فیتیله، پس از حدود ۱۰ سال دوری از صحنه، با برنامه ای جدید به نام “فی تی لند” به دیدار مخاطبان خود می‌روند. زمان پخش فی تی لند، عوامل سازنده و موضوع برنامه مواردی است که به آن‌ها پرداخته‌ایم.

“فی تی لند” به کارگردانی علی فروتن و با همراهی حمید گلی در فضایی متفاوت با برنامه خاطره‌انگیز “فیتیله جمعه تعطیله” تولید خواهد شد.

این برنامه در چهارشنبه ۲۲ فرودین ۱۴۰۳ همزمان با عید فطر به‌طور اختصاصی از پلتفرم دیجیتون منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این پلتفرم، از این برنامه جذاب و سرگرم‌کننده دیدن کنند.

فی تی لند

فی تی لند برنامه جدید حمید گلی و علی فروتن بدون حضور محمد مسلمی، از چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳، هر جمعه ساعت ۱۴ به طور اختصاصی از پلتفرم دیجیتون منتشر خواهد شد.

این مجموعه در فضایی متفاوت با برنامه خاطره‌انگیز “فیتیله جمعه تعطیله” تولید شده است و تجربه‌ای نو و جذاب برای کودکان و خانواده‌ها رقم خواهد زد.

در این مطلب، نگاهی کوتاه به تاریخچه عموهای فیتیله‌ای خواهیم داشت و با سوابق و فعالیت‌های این گروه محبوب از بدو تاسیس تا زمان تعطیلی آن آشنا می‌شویم.

آغاز فعالیت برنامه فیتیله در تلویزیون:

فعالیت این گروه در تلویزیون ایران از فروردین ماه سال ۱۳۸۱ با برنامه “فیتیله، جمعه تعطیله” آغاز شد. آن‌ها تا زمان فعالیت خود چندین مجموعه تلویزیونی در شبکه های صدا و سیما ساختند.

فی تی لند

برنامه های شاخص عموهای فیتیله ای:

فیتیله، جمعه تعطیله از فروردین ۱۳۸۱ تا اسفند ۱۳۸۹ پخش شد و به دلیل لحن طنز و آموزنده، محبوبیت زیادی در بین کودکان پیدا کرد.

پس از چند ماه تعطیلی، برنامه فیتیله ۲ از خردادماه ۱۳۹۰ در جمعه شب‌ها پخش شد. این برنامه نیز در سال ۱۳۹۱ به پایان رسید. فیتیله، عیدا تعطیله در نوروز ۱۳۹۲ با حضور محمود شهریاری به‌عنوان مجری، پخش شد. آخرین برنامه گروه فیتیله با نام “هتل فیتیله ای” در ۱۵ آبان ۱۳۹۴ اجرا شد که به دلیل اعتراضات، تولید آن متوقف شد.

حواشی و تعطیلی فیتیله:

برنامه فیتیله در تاریخ ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۴ پس از حواشی جنجالی و اعتراضات به یکی از قسمت‌های آن، رسماً به کار خود در صدا و سیما پایان داد.

فی تی لند

سوالات متداول:

۱) فی تی لند کی پخش می شود ؟

از چهارشنبه ۲۲فروردین مصادف با عید فطر

۲) فی تی لند چند قسمت است ؟

نامشخص

۳ ) فی تی لند از کجا منتشر می شود ؟

این برنامه را می‌توانید به صورت اختصاصی از دیجیتون تماشا کنید.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها