خبرهای داغ
کدخبر: ۴۸۸۵
تاریخ خبر:

همه دختران دنیا این پسر را دوست دارند!

در دهه‌ی اخیر که موسیقی کیپاپ بسیار مورد توجه واقع شده، شاهد حضور پررنگ چهره‌های مشهور کره‌ی جنوبی در دنیای مد و فشن بوده‌ایم. بی شک از شناخته شده‌ترین چهره‌ها در این حوزه می توان به پسران بی تی اس اشاره کرد.

همه دختران دنیا این پسر را دوست دارند!

اعضای این گروه_ به عنوان بزرگ ترین بوی بند جهان _ با مطرح ترین کمپانی‌های مد و فشن همکاری داشته و سفیر بسیاری از آن‌ها هستند. اما حضور آن‌ها در حوزه‌ی مد و استایل تنها به امور تبلیغاتی محدود نمی شود. می‌توان گفت هر کدام از این خوانندگان سبک و سلیقه ی منحصر بفردی در استایل شخصی‌شان دارند که همیشه باعث درخشش بیشتر آن‌ها شده وعلاوه بر طرفداراشان توجه بسیاری از علامندان حوزه مد و فشن را به خود جلب می کنند.

اما جوان‌ترین عضو این گروه، جونگکوک، که یکی از با استعدادترین و خوش قیافه‌ترین خوانندگان کیپاپ شناخته می‌شود، به راحتی می تواند جزو خوش لباس ترین هنرمندان نیز به شمار رود. در ادامه به سبک پوشش این خواننده‌ی جوان می پردازیم.

راحت اما شیک پوش

اصلی‌ترین ویژگی در سبک پوشش این خواننده، استفاده از استایل‌های راحت و اورسایز است که نشان می دهد او برای انتخاب لباس‌هایش اغلب احساس راحتی را در اولویت قرار می‌دهد. به طوری که بارها در استایل‌های فرودگاهی‌اش با شلوار راحتی نه چندان رسمی دیده شده است. اما این ویژگی نه تنها از آراستگی و چشم نوازی استایل‌های او نکاسته بلکه اینطور که به نظر می‌رسد، او به خوبی می‌داند چگونه با یک انتخاب هوشمندانه راحتی و خوش پوشی را در کنارهم داشته باشد.

BTS

کلیدی ترین آیتم ها

با توجه به آنچه گفته شد راحتی برای جونگکوک در اولویت است، بنابراین جای تعجب نیست که هودی‌های اورسایز و تی شرت های ساده‌ی پرادا یا گوچی در قسمت بالا تنه، جین های بگی و زاپ دار برای پایین تنه، از اصلی ترین آیتم های منتخب اکثر استایل‌های اوست که اغلب با یک کت چرم یا خز تکمیل می‌شود و با توجه به موهای بلندش  ظاهر جذاب یک راک استار جوان را برای او می‌سازد.

BTS

اگرچه جونگکوک در برخی استایل‌های تابستانه‌اش، از لباس‌های ست بهره گرفته و ظاهرا به پوشیدن بالا تنه و پایین تنه‌های ست و اورسایز هم علاقه زیادی دارد.

BTS

مشکی و راحت، همه ی آنچه من دارم

جونگکوک علاقه ی زیادی به رنگ مشکی دارد و بارها با استفاده از استایل‌های مونوکوروم به همین رنگ آن را اثبات کرده است. او می‌گوید: تا امروز هرچه خریده ام مشکی بوده است، لباس‌های مشکی و راحت تمام چیزی هستند که من دارم.

او به طور کلی علاقه ی زیادی به استفاده از رنگ‌های تیره دارد و این در تمامی استایل های رسمی و غیر رسمی او مشهود است. به همین منظور این خواننده ی جوان کمتر از رنگ‌های شاد و پاستیلی در استایل شخصی‌اش استفاده می‌کند و رنگ های تیره و خنثی همیشه برای او در اولویت قرار دارد.

BTS

استایل های جشنواره ای و رسمی

در فرش قرمزها و مراسم‌های موسیقی، گروه بی تی اس همچنان از خوش استایل‌ترین‌ها محسوب می‌شوند و جونگکوک نیز از این قاعده مستثنا نیست. اگرچه نمی‌توان استایل‌های جشنواره‌ای او را مانند استایل های روزمره‌اش راحت دانست اما اون همچنان در کت شلوارهای کلاسیک و خوش دوخت لویی ویتون یا دیور رنگ های تیره را ترجیح می دهد و با استفاده از کفش‌های چانکی و انواع اکسسوری‌های پانک، استایل رسمی اش را شخصی سازی شده‌تر نشان می دهد.

BTS

کلاه، بخشی جدانشدنی

طبق گفته‌ی هم گروهی‌های جونگکوک او دارای روحیه ای آرام و درونگراست و خارج از استیج هیچ علاقه ای به جلب توجه ندارد. احتمالا به همین دلیل است که اکثرا از کلاه استفاده می کند. اغلب اوقات و در اکثر استایل‌های فرودگاهی جونگکوک از کلاه های باکت و کپ استفاده کرده است که صورت او را تا بخش زیادی پوشش می‌دهد و نمی‌گذارد دوربین ها به راحتی چهره ی او را شکار کنند. اما این کلاه‌های مشکی رنگ که همخوانی خوبی با باقی استایل دارند، جدا از این که چهره‌اش را می پوشانند، جذابیت استایل او را دو چندان کرده و پوشش او را بسیار تکمیل‌تر نشان می دهند.

BTS

پوتین های چانکی، همراه همیشگی

از جذاب‌ترین بخش‌های استایل جونگکوک باید به انتخاب‌های او در پوتین‌ها و اسنیکرز‌های چانکی اشاره کرد که یکی از آیتم‌های ثابت استایل این خواننده‌ی خوش سلیقه هستند . طبیعتا بالنسیگا یکی از بهترین برند‌ها در تولید این نوع کفش‌هاست و پوتین‌ها یا اسنیکرز‌های تریپل این برند، بارها توسط جونگکوک مورد استفاده قرار گرفته است.

BTS

از دیگر برند‌های مورد علاقه‌ی او می توان به پوما یا تیمبرلند اشاره کرد چرا که این خواننده اکثرا پوتین یا کفش های ساقدار را ترجیح می‌دهد. باید گفت انتخاب‌های او در اسنیکرز‌های غول پیکر نیز کاملا حرفه ای است. علاوه بر این جونگکوک بیشتر اوقات در انتخاب کفش‌هایش از بسیاری برندهای جدید و شناخته نشده استفاده کرده و طبق گفته ی خودش علاقمند است از این طریق، بسیاری از برند های تازه کار را به طرفدارانش معرفی کند.

BTS

اکسسوری، جزئی اما مهم

از دیگر جزئیات استایل جونگکوک می‌توان اکسسوری‌هایی اشاره کرد که جذابیت استایل اورا بسیار بیشتر می‌کند. می‌توان گفت انواع و اقسام گوشواره‌های حلقه‌ای، مورد استفاده‌ترین اکسسوری توسط این خواننده است. علاوه بر این نباید از گردنبند‌ها و دستبند‌های ریز و درشتی که ممکن است به صورت همزمان مورد استفاده او قرار گیرد دهد چشم پوشی کرد. و جلوه‌ای پر ظرافت و گیرا به استایل می دهد چشم پوشی کرد

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها