خبرهای داغ
کدخبر: ۷۱۳۸
تاریخ خبر:

عصبانیت همسر مهرجویی از حاشیه‌های اخیر: ما ایرانی‌ها بلد نیستیم باهم گفت‌وگو کنیم!

ویدیوی داریوش مهرجویی در خارج از کشور که فردی باعث مزاحمت او می شود واکنش همسر این کارگردان شناخته شده را برانگیخته است.

عصبانیت همسر مهرجویی از حاشیه‌های اخیر: ما ایرانی‌ها بلد نیستیم باهم گفت‌وگو کنیم!

وحیده محمدی‌فر همسر داریوش مهرجویی، پس از انتشار ویدیوهایی از پاسخ‌های این کارگردان در خارج از کشور، پس از نمایش فیلم گاو و در خارج از سالن نمایش، نوشته است:  این هم اخیرا مد شده حق پرسشگری!؟ با دوربین دنبال یکی بیافتی بی‌اجازه فیلم بگیری و به حریم شخصی افراد حمله کنی؛  پرسشگری نیست، بازجویی و مزاحمت است. داریوش قبل نمایش فیلم هم خواهش کرد سوالات سیاسی نپرسید چون می‌دونه ما ایرانی‌ها مدتهاست بلد نیستیم دیگه با هم گفتگو کنیم!!! پس بی‌توجهی به خواسته‌ی فردی که زحمت کشیده اومده سر اکران تا با مخاطب خودش درمورد فیلم حرف بزنه بی‌احترامی و غیر اخلاقی است و حتی توهین به بقیه‌ی مخاطبانه توی سالنه.

عصبانیت همسر مهرجویی: ما ایرانی‌ها بلد نیستیم باهم گفت‌وگو کنیم!

وی ادامه داد: حالا شما این پدیده رو از هر نظر بررسی کنی فقط نمایشگر فرهنگ ماست…اون از رسانه‌های غیر رسانه، اون هم کامنت‌های بیمار برخی مردم که پر از خشم و کینه و نفرت کورکورانه به هر سمتی شده، جماعت پای موبایل‌نشین کامنت‌گذار یک سری جمله‌های زننده و وحشی پراندند… حالا انگار همسر من صبح تا شب نشسته‌ پای اینستا ببینه کدوم بازیگر زن کشف حجاب کرد بعد در مورد این رویداد از دیدگاه شما بزرگ و حیاتی وسط خیابون نظر بده؟ بگه آفرین؟ هرگز وقتش رو در این فضای مغشوش نابه هنجار تلف نمی‌کنه!

محمدی‌فر تاکید کرد: مهرجویی حتی در سفر از دست‌فروش‌ها کتاب می‌گیره و مطالعه می‌کنه… خودم هم چند وقته از این محیط مجازی دلزده‌ام بس که دروغ و ریا و خشونت و بی‌رحمی و تناقض می‌بینم ولی خب بی‌انصافی نکنیم هموطن‌های با درک و با معرفت هم کم نیستند که قدر بزرگان خودشون رو می‌دونن و آلوده‌ی این بازی‌ها نمی‌شن. در نهایت به قول علی سنتوری : خیلی دلم گرفته از خیلی‌ها!!!

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها