خبرهای داغ
کدخبر: ۷۴۵۱
تاریخ خبر:

سوتی وحشتناک مسعود فراستی درباره نقد «جنگ جهانی سوم»! + ویدئو

به تازگی ویدئویی از مسعود فراستی، منتقد سابق صدا و سیما منتشر شده که نشان می‌دهد او فیلم جنگ جهانی سوم را بصورت نسخه غیرقانونی و قاچاق دانلود کرده و تبلیغ سایت را شعار فیلم تلقی می‌کند!

سوتی وحشتناک مسعود فراستی درباره نقد «جنگ جهانی سوم»! + ویدئو

به تازگی ویدئویی از مسعود فراستی، منتقد سابق صدا و سیما منتشر شده که نشان می‌دهد او فیلم جنگ جهانی سوم را بصورت نسخه غیرقانونی و قاچاق دانلود کرده و تبلیغ سایت را شعار فیلم تلقی می‌کند!

ماجرا از این قرار است که سایت دانلود غیرقانونی فیلم به نام ایران که فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی را به صورت قاچاق و دزدی عرضه می‌کند، نام سایت را به صورت زیرنویس در فیلم‌ها تبلیغ می‌کند و مسعود فراستی نیز به خیال آنکه «به نام ایران» شعار فیلم است، آن را تحلیل و تفسیر می‌کند.

این اتفاق در حالی صورت گرفته که آقای منتقد که فرق بین تبلیغ سایت با زیرنویس فیلم را نمی‌داند، به جای حمایت از آثار سینمایی که سرمایه‌شان با قاچاق شدن از بین می‌رود، به تماشای نسخه دزدی شده فیلم‌ها می‌نشیند.

گفتنی است در بخش‌هایی از این نقد، مسعود فراستی که فستیوال فیلم ونیز را جشنواره درب و داغون می‌داند، با توهین به ناشنوایان و کر و لال خواندن آن‌ها نیز موجب اعتراض بسیاری شده است.

copied
ارسال نظر
 
  • ناشناس

    گلوی فرستی به خنجر برید

وب گردی

    دیگر رسانه ها