خبرهای داغ
کدخبر: ۷۷۷۸
تاریخ خبر:

عذرخواهی آقای بازیگر از علی‌اکبر رائفی‌پور!

احمد ایراندوست در جدیدترین استوری‌های خود در اینستاگرام ویدیویی از دیدار با رائفی پور منتشر کرده و در آن می‌گوید درباره «استاد رائفی پور» اشتباه می‌کرده و نظرات ایشان «کوبنده» است. ایراندوست در ادامه می‌گوید: «او هم مثل خود من منتقد است و من از محضر برادر عزیزم رائفی پور معذرت می‌خواهم.»

عذرخواهی آقای بازیگر از علی‌اکبر رائفی‌پور!

احمد ایراندوست که پیش‌تر در صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی به انتقاد‌های شدید از علی اکبر رائفی پور پرداخته بود، با انتشار ویدیویی از خود و رائفی پور در صفحه اینستاگرامش گفت: «در مورد استاد رائفی‌پور اشتباه می‌کردم؛ ایشان هم مثل خودمان منتقد هستند»!

سال گذشته پس از اظهارنظر‌های جنجالی علی اکبر رائفی پور درباره سلبریتی‌های عرصه سینما، احمد ایراندوست بازیگر که بیشتر با نقش غول برره شناخته می‌شود، با انتشار ویدیو‌ها و پست‌هایی به گفته‌های او واکنش‌های تندی نشان داده بود که به شکایت رائفی پور از او ختم شد.

حالا احمد ایراندوست در جدیدترین استوری‌های خود در اینستاگرام ویدیویی از دیدار با رائفی پور منتشر کرده و در آن می‌گوید درباره «استاد رائفی پور» اشتباه می‌کرده و نظرات ایشان «کوبنده» است. ایراندوست در ادامه می‌گوید: «او هم مثل خود من منتقد است و من از محضر برادر عزیزم رائفی پور معذرت می‌خواهم.»

پس از جنبش «من هم» (می تو / Me Too) ایران، که در آن بازیگران زن سینمای ایران از فساد و تعرض در این حیطه سخن گفتند، علی اکبر رائفی پور در متنی با ادبیات بد در توییتر خود نوشته بود: «با توجه به آمار بالای تجاوز و تعرض جنسی در سینما و افشاگری‌های روزانه این جماعت دوزاری علیه هم! به نظر میاد اگر کسانی که بهشون تجاوز نشده اعلام کنند کاربردی‌تر باشه.»

رائفی پور پس از انتشار این متن هم بار‌ها به همین روال ادامه داد و کنایه‌های سنگینی به سینماگران زد.

عذرخواهی آقای بازیگر از علی‌اکبر رائفی‌پور!

این توییت با واکنش‌های منفی بسیاری از هنرمندان روبه‌رو شد و احمد ایراندوست نیز چندین بار به آن واکنش‌های تندی نشان داد و در جایی رائفی پور را به مناظره دعوت کرد.

عذرخواهی آقای بازیگر از علی‌اکبر رائفی‌پور!

گویا بعد از صحبت‌های احمد ایراندوست، علی اکبر رائفی پور از او شکایت کرده بود، زیرا در استوری‌های این بازیگر می‌بینیم که او با انتشار متن شکایت از سوی رائفی پور، نوشته «آشتی کنان تمام شد»!

عذرخواهی آقای بازیگر از علی‌اکبر رائفی‌پور!

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها