خبرهای داغ
کدخبر: ۸۲۶۸
تاریخ خبر:

واکنش تند سه خواننده ممنوع‌الکار به سخنان وزیر ارشاد!

وزارت ارشاد امروز سرانجام نسبت به خبر ممنوع‌الکاری پنج خواننده سرشناس موضع گرفت و وزیر ارشاد آن را شایعه‌سازی رسانه‌ای و تلاش برای التهاب آفرینی دانست.

واکنش تند سه خواننده ممنوع‌الکار به سخنان وزیر ارشاد!

برترین‌ها: وزارت ارشاد امروز سرانجام نسبت به خبر ممنوع‌الکاری پنج خواننده سرشناس موضع گرفت و وزیر ارشاد آن را شایعه‌سازی رسانه‌ای و تلاش برای التهاب آفرینی دانست.

این صحبت‌ها اما با واکنش سه نفر از این خواننده‌ها مواجه شد.

رضا صادقی:

* «از بیست اردیبهشت تمام فعالیت‌های من رو متوقف کردند و جوابی هم از کسی نگرفتم؟ بنده با دفتر موسیقی تماس گرفتم و جواب درستی در تایید یا رد ندادن و گفتن پیگیر می‌شوند و به همین دلیل من دوهفته سکوت کردم که موضوع بررسی بشه که جوابی نگرفتم.»

امیر مقاره:

* «یا  حرف غیرواقعی تحویل مردم ندهید یا بگویید ما اطلاع نداشتیم یا بگویید یکی لج کرده(سلیقه شخصی) و داریم درستش می‌کنیم یا بگویید تصمیمی بوده که من در جریانش نبودم و تازخ صبح جمعه فهمیدم!»

امید حاجیلی:

* «اینجانب امید حاجیلی مدتهاست که ممنوع‌الکار هستم و تمام پیگیری‌های من، تهیه کننده و مدیر برنامه ام از دفتر موسیقی، معاونت هنری و حراست وزارت ارشاد بی نتیجه بوده است.طبق صحبتهای جنابعالی احتمالا دوستان زیر مجموعه شما اطلاعات صحیح و کاملی در اختیارتون قرار نمیدهند که شما اینگونه تمام مشکلات و ممنوعیت ها را تکذیب میکنید.»

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها