خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۲۸۲
تاریخ خبر:

مسی در میامی بازیگر شد! + عکس

لیونل مسی در موزیک ویدیویی که به افتخار خودش ساخته شده شرکت کرد.

مسی در  میامی بازیگر شد! + عکس

لیونل مسی روزهای متفاوت و پرهیجانی را در اینترمیامی تجربه می کند. او با حضور در MLS شانس این را پیدا کرده که هم از فوتبال لذت ببرد و هم از زندگی! دیگر از هیاهو و بازی های فشرده خبری نیست و همین باعث شده تا ستاره آرژانتینی را در حین انجام فعالیت هایی ببینیم که تا کنون ندیده بودیم.

لیونل مسی

او اخیرا به عنوان بازیگر مهمان در موزیک ویدیوی مالوما، خواننده معروف کلمبایی، ظاهر شده است. مسیِ ۳۶ ساله در این موزیک ویدئو با پیراهن اینترمیامی در ورزشگاه DRV PNK ظاهر می شود و قبل از اینکه مالمو را در مرکز زمین به آغوش بکشد یک جام به او هدیه می دهد.

خواننده کلمبیایی با انتشار این موزیک ویدیو در اینستاگرام و یوتیوب خودش آن را ادای احترام به لیونل مسی، اسطوره فوتبال آرژانتین دانست.

لیونل مسی

به نظر می رسد که این ویدیو یک ماه پیش ضبط شده باشد چرا که ستاره کلمبیایی دنیای موسیقی مجموعه ای از تصاویر مربوط به آن را در تاریخ یاد شده در اینستاگرامش منتشر کرده بود.

مالوما با مسی در ژست های مختلف عکس یادگاری گرفته و پیراهن امضا شده اینترمیامی را به عنوان هدیه از این ستاره دریافت کرد. او در کلیپ آهنگش پیراهن شماره 10 اینترمیامی با نام خودش را به تن کرده است.

مالوما از هواداران پر و پا قرص رشته فوتبال است. او پیش از این نیز عکس هایی با لباس تیم ملی کلمبیا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بود.

لیونل مسی زندگی خود در امریکا را از حدود یک ماه پیش شروع کرده است. او که همراه با خانواده اش در میامی حضور یافته هفته گذشته توانست با اینترمیامی قهرمان لیگز کاپ شود.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها