کدخبر: ۱۳۲۹۹
تاریخ خبر:

خبر خوش برای اصفهانی‌ها ؛تمدید قرارداد عیسی آل‌کثیر با سپاهان

تلاش مدیران باشگاه سپاهان برای تنظیم مجدد قرارداد عیسی آل‌کثیر به ثمر نشسته است.

خبر خوش برای اصفهانی‌ها ؛تمدید قرارداد عیسی آل‌کثیر با سپاهان

خبری که پیش از آغاز هفته اول رقابت‌های لیگ بیست و سوم از سازمان لیگ به بیرون درز کرد و عیسی آل‌کثیر را از فهرست بازیکنان در دسترس مورایس برای دیدار با تراکتور خارج کرد، با گذشت سه هفته از مسابقات لیگ برتر سرانجام در مسیری پیش می‌رود که سپاهانی‌ها انتظارش را دارند.

عیسی آل‌کثی، مهاجم جنوبی سابق پرسپولیس، که این فصل با قراردادی غیرمنتظره مسیرش را به سمت اصفهان تغییر داد، با سخت‌گیری سازمان لیگ نسبت به ارقام باشگاه و عبور از سقف قرارداد نتوانست در ۳ بازی ابتدایی فصل به فهرست ۱۷ نفر قبلی طلایی‌پوشان اصفهانی اضافه شود، اما با تغییراتی در قرارداد و با وجود تمام اخبار و شایعاتی که درباره جدایی احتممالی این مهاجم به گوش می‌رسید، درنهایت آل‌کثیر در اصفهان ماندنی شده و او برای احتمالا برای دیدار هفته چهارم سپاهان مقابل پیکان در دسترس مورایس خواهد بود.

طی این مدت حداقل دو باشگاه معروف لیگ برتری پرسپولیس و تراکتور با توجه به مشکلی که در ثبت قرارداد عیسی به وجود آمده بود، اندکی به جذب او امیدوار شده بودند. در این بین پرسپولیس اگرچه پروژه خود را روی جذب یک مهاجم خارجی متمرکز کرده، اما بازگشت عیسی می‌توانست خبری خوب برای کادر فنی این تیم بعد از ۳ بازی ابتدایی باشد. البته که یحیی گل‌محمدی مخالف بازگشت آل‌کثیر بود و به شکلی کنایی در پایان بازی آلومینیوم در هفته اول مسابقات هم اعلام کرد، قرمز‌ها بازیکنان سایر تیم‌ها را نخواهند گرفت...

اما ماجرای عیسی و سپاهان طور دیگری پیش رفت و او به هیچ وجه در فهرست مازاد طلایی‌پوشان حضور نداشت. آن‌ها به هر تمهیدی که بود، با تغییر در قرارداد، این مهاجم گلزن دربی‌ها را در مشت خود نگه داشتند و البته این چیزی است که از سپاهان هم انتظار می‌رود؛ تیمی که در از دست دادن بازیکن به صورت سنتی خصلتی عجیب و غریب دارد و حالا که آل‌کثیر را به نفرات خود اضافه کرده، محال است او را دوباره به تیم دیگری به خصوص مدعیان لیگ پر بدهد.

البته که این تنها مشکل مدیران سپاهان نیست و آن‌ها برای اینکه اتفاقات فصل گذشته و از دست رفتن امتیازات سرنوشت‌ساز برایشان تکرار نشود، باید هر چه سریع‌تر برای برایان دابو، هافبک بورکینافاسویی، هم راه‌حلی پیدا کنند. این بازیکن که برای ایجاد توازن در سپاهان نیاز مبرم به اضافه شدن او به اردو وجود دارد، چند هفته‌ای می‌شود که در اصفهان حضور دارد و در محیط ایزوله باشگاه اصفهانی در کمپ باغ فردوس که به سختی خبری از دیوار‌های آن به بیرون درز می‌کند، در حال تمرین و آماده نگه داشتن خود است.

فارغ از اینکه چه اتفاقاتی قرار است پیرامون سپاهان و برایان دابو بیفتد، موضوع حائزاهمیت برای سپاهان قانونی شدن قرارداد عیسی آل‌کثیر است و چه خبری بهتر از اینکه صید چشم‌گیر آن‌ها در پنجره تابستانی از تیم رقیب، در مصاف هفته چهارم طلایی‌پوشان اصفهانی که یک بازی نه چندان دشوار برابر پیکان خواهد بود، محک زدن خود را آغاز کند و رفته رفته آماده مسابقات حساس آسیایی و همین‌طور مسابقات لیگ برتر پس از فیفادی شهریورماه شود.

عیسی آل‌کثیر در مصاف هفته اول طلایی پوشان با تراکتور همراه سایر بازیکنان سپاهان حضور داشت و پیش از شروع مسابقه نیز یکی از سوژه‌های مورد توجه عکاسان برای ثبت تصویر بود. او، اما در دو هفته گذشته دیگر در حین دو دیدار سپاهان در دربی و سپس مصاف با استقلال در ورزشگاه فولادشهر و سپس نقش جهان دیده نشد، اما حالا به نظر می‌رسد پس از چند هفته بلاتکلیفی سرانجام می‌تواند برای تیم جدیدش به میدان برود.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها