کدخبر: ۱۳۳۰۳
تاریخ خبر:

رویارویی رونالدو با پرسپولیس در آزادی؟

طبق قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا سه تیم ایرانی باید با تیم‌های عربستانی بازی کنند، ولی هنوز محل برگزاری این بازی‌ها مشخص نیست.

رویارویی رونالدو با پرسپولیس در آزادی؟

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم‌های ایرانی حریفان خود را شناختند. طبق این قرعه کشی سه تیم ایرانی باید با تیم‌های عربستانی بازی کنند که هنوز محل برگزای این بازی‌ها مشخص نیست. چند سال قبل با تصمیم AFC محل بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا به کشور‌های بی‌طرف منتقل شد.

به دنبال ازسرگیری روابط میان دو کشور ایران و عربستان این انتظار می‌رفت که میزبانی بازی‌ها مجددا تغییر کند و هر تیمی بتواند در کشور خود بازی کند.

اگر چه در حال حاضر ایران و عربستان در خصوص محل برگزاری مسابقات تفاهم‌نامه هم امضا کرده‌اند و این موضوع در پیش‌برد امر بسیار مهم است، ولی از آنجا که برگزاری بازی در کشور‌های ثالث توسط کمیته انضباطی فیفا به تصویب رسیده، همچنان نمایندگان دو طرف تا اطلاع ثانوی باید در کشور ثالث به میدان بروند.

در چنین شرایطی باید به انتظار اولین جلسه کمیته انضباطی فیفا و مصوبات آن نشست؛ بنابراین نتیجه ملموس این ماجرا عدم حضور ستاره‌های جهانی نمایندگان عربستان در ایران است. قرار است تا یک هفته آینده جلسه کمیته انضباطی فیفا برگزار شود.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها