خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۳۴۲
تاریخ خبر:

ماجرای درگیری یحیی و پورعلی‌گنجی در رختکن پس از بازی ذوب‌آهن!

بعد از دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن شایعه عجیبی در خصوص درگیری مدافع ملی‌پوش سرخ‌ها با سرمربی تیم شکل گرفت.

ماجرای درگیری یحیی و پورعلی‌گنجی در رختکن پس از بازی ذوب‌آهن!

پرسپولیس بعد از دو برد روحیه بخش در دو هفته ابتدایی، اینبار در استادیوم آزادی و مقابل ذوب آهن و شاگردان محمد ربیعی متوقف شد و فاصله زیادی هم البته با شکست نداشت.

یک گل به خودی عجیب از سوی سروش رفیعی نزدیک بود اولین باخت فصل را به سرخ‌ها تحمیل کند که در نهایت گولسیانی لحظاتی بعد از ورود به زمین شرایط را تغییر داده و گل مساوی تیمش را ثبت کرد.

بعد از این بازی و با توجه به تعویض هایی که یحیی گل محمدی در این بازی داشت، شایعاتی درباره درگیری و اختلاف نظر در رختکن سرخ ها شکل گرفت. سرمربی پرسپولیس که به هیچ وجه از عملکرد شاگردانش در نیمه اول رضایت نداشت، در ابتدای نیمه دوم دست به تعویض دو مهره تیمش زد و سروش رفیعی و مرتضی پورعلی گنجی را از ترکیب خارج کرد و ریگی و عمری را جانشین آنها از ابتدای نیمه دوم کرد.

 

از ساعاتی قبل اما شایعاتی در خصوص درگیری و چالش لفظی بین مرتضی پورعلی گنجی و یحیی گل محمدی در رختکن تیم و بین دو نیمه دیدار پرسپولیس و ذوب آهن شکل گرفت. موضوعی که البته خیلی زود توسط افشین پیروانی مدیر تیم رد و تکذیب شد.

اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که مساله تعویض مرتضی پورعلی گنجی در بین نیمه به هیچ عنوان ربطی به مسائل فنی نداشته و این بازیکن که در دقیقه 44 دیدار با ذوب آهن نیز یک کارت زرد دریافت کرده بود، با مصدومیت نیز مواجه شده بود تا یحیی گل محمدی ترجیح دهد بدون ریسک و ایجاد تغییراتی تاکتیکی تیمش را با شیوه هجومی تر روانه میدان کند.

سرمربی سرخ‌ها به همین منظور علی نعمتی را از دفاع چپ به دفاع میانی آورد و امیری را دو خط عقب تر و در دفاع چپ به کار گرفت تا عمری را به عنوان مهاجم به کار گیرد.

مرتضی پورعلی گنجی نیز در زمان خروج از تونل ورزشگاه در شرایطی دیرتر از سایر بازیکنان ورزشگاه را ترک کرد که پای خود را بانداژ کرده و کمپرس یخ روی زانویش قرار داده بود تا مشخص شود این تعویض به چه دلیل بوده است.

شایعه مربوط به درگیری با توجه به پیگیری و شواهد نشان می‌دهد که کاملا نادرست بوده و اتفاقا پورعلی گنجی و یحیی گل محمدی رابطه‌ای نزدیک و حتی رفت و آمد خانوادگی با یکدیگر دارند و در صورتی که درگیری و تنشی شکل گرفته بود قطعا این مدافع باید بین نیمه استادیوم را ترک می‌کرد نه اینکه دیرتر از دیگر بازیکنان این اقدام را صورت دهد.

باشگاه پرسپولیس نیز مدعی شده که از رسانه‌ای که این شایعه را شکل داده ، شکایت کرده و مراحل قانونی آن را طی خواهد کرد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها