خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۳۵۸
تاریخ خبر:

دو هفته سخت برای پرسپولیس و یحیی!

پرسپولیس در حد فاصل ۲۸ شهریور که اولین بازی لیگ قهرمانانش را برگزار می‌کند تا ۱۰ مهر که در هفته دوم این رقابت‌ها به میدان خواهد رفت طی ۱۳ روز ۳ مسابقه سنگین و سرنوشت ساز خواهد داشت

دو هفته سخت برای پرسپولیس و یحیی!

بعد از مصاف فولاد – پرسپولیس در هفته چهارم، لیگ برتر موقتاً تعطیل خواهد شد تا فیفادی‌ها از راه برسد. بعد از تشکیل اردوی تیم ملی و دو بازی تدارکاتی مقابل بلغارستان و آنگولا، پرسپولیس بلافاصله باید در لیگ قهرمانان نخستین بازی‌اش را انجام دهد که مقابل النصر خواهد بود. این مسابقه دشوار در شرایطی برگزار خواهد شد که ۴ تا ۱۰ بازیکن پرسپولیس (احتمالاً) در اردوی تیم ملی حضور داشته‌اند و معمولاً بعد از اردو‌های ملی ستاره‌های یحیی افت می‌کنند. با وجود این اولین بازی بعد از اردو و بازی‌های ملی، یکی از دشوارترین مسابقات سرخ‌ها مقابل تیم پرستاره النصر خواهد بود. از قضا مکان این بازی هنوز مشخص نیست و در برنامه ای‌اف‌سی هم زمان و مکان این بازی مشخص نشده است.

اما پرسپولیس در حد فاصل ۲۸ شهریور که اولین بازی لیگ قهرمانانش را برگزار می‌کند تا ۱۰ مهر که در هفته دوم این رقابت‌ها به میدان خواهد رفت طی ۱۳ روز ۳ مسابقه سنگین و سرنوشت ساز خواهد داشت. آن‌ها ابتدا به مصاف النصر می‌روند، سپس در دربی تهران و هفته پنجم لیگ برتر مصاف می‌دهند و در تاریخ ۱۰ مهرماه نیز باید در دوحه و ورزشگاه بن‌خلیفه این شهرمقابل قهرمان قطر بایستند.

با این برنامه کار یحیی و شاگردانش فوق‌العاده دشوار خواهد بود. هفته سوم لیگ قهرمانان ۲ آبان برگزار می‌شود. احتمالاً تا قبل از آن مسابقه که با استقلال تاجیکستان در ورزشگاه آزادی خواهد بود پرسپولیس طی سه هفته سه مسابقه لیگ برتری‌اش در هفته‌های ششم، هفتم و هشتم را برگزار می‌کند. در هفته چهارم لیگ قهرمانان پرسپولیس باید سه‌شنبه ۱۶ آبان در تاشکند به مصاف استقلال برود. بازی برگشت با النصر هم دوشنبه ۶ آذر برگزار می‌شود که زمان و مکان این بازی هم در تقویم ای‌اف‌سی مشخص نشده و سرانجام در آخرین بازی مرحله گروهی سرخ‌ها میزبان هستند و سه‌شنبه ۱۴ آذر مقابل الدحیل قرار‌می‌گیرند.

با توجه به این برنامه، شش بازی آسیایی پرسپولیس طی دو ماه و نیم در لابه‌لای بازی‌های لیگ برتر انجام می‌شود و سرخ‌ها برای ریکاوری و تمرین به موقع به اندازه کار سختی دارند هر چند خوش‌شانس بودند که به ازبکستان و هند سفر نمی‌کنند و سفر به تاجیکستان، قطر و عربستان چندان زمانبر نیست.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها