خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۵۸۷
تاریخ خبر:

آخرین دستاورد مدیران استقلال؛ خرید دو بازیکن خارجی هم منتفی شد

در شرایطی که به نظر می‌رسید کار خرید دو بازیکن خارجی استقلال در مراحل نهایی خود قرار داد، اما به نظر می‌رسد باز هم استقلال در جذب بازیکن‌های مورد نظر نکونام ناکام مانده است.

آخرین دستاورد مدیران استقلال؛ خرید دو بازیکن خارجی هم منتفی شد

امروز آخرین روز نقل و انتقالات تابستان است و هواداران استقلال امیدوار بودند بتوانند تا پایان امروز لااقل یکی از بازیکن‌های خارجی مدنظر نکونام را جذب کنند تا شاید اوضاع برای استقلال کمی امیدوار کننده‌تر شود. اما به نظر می‌رسد مطابق گفته نکونام تا زمانی که بازیکن خارجی در تمرین استقلال حاضر نشود و بازی نکند، نباید به هیچ چیز امید داشت. اتفاقی که باز هم تکرار شد و نکونام در ادامه فصل باید به همین بازیکنان موجود دلخوش کند.

نکونام پیش از بازی با استقلال خوزستان اعلام کرده بود به دو بازیکن خارجی نیاز دارد و اگر بنا بر جذب تنها یک بازیکن باشد، ترجیح می‌دهد در نیم‌فصل یک بازیکن باکیفیت جذب کند، حالا منابع نزدیک به باشگاه استقلال اعلام کردند به دلیل محدودیت در سقف بودجه، خرید عمرو وردة هم با مشکل مواجه شده و این بازیکن مصری راهی به لیست استقلال پیدا نخواهد کرد.

وردة که هفته پرحاشیه‌ای را سپری کرد، تنها ۱۲ روز پس از پیوستن به تیم راجا کازابلانکا مراکش، با این باشگاه فسخ کرد و در ادامه راهی قبرس شد تا با تیم دوکسا کاتوکوپیاس قبرس قرارداد امضا کند. اما به دلیل منقضی شدن پاسپورت، او ساعاتی را در فرودگاه این کشور بازداشت شد و سپس به مصر دیپورت شد.

با وجود آنکه خانی، عضو هیئت مدیره استقلال اعلام کرده بود که کار پیوستن عمرو وردة به این تیم تمام شده است، اما حالا خبر می‌رسد که رایزنی‌ها برای حضور این بازیکن در جمع آبی‌ها به بن بست خورده است. بازیکن مصری که در پست وینگر چپ بازی می‌کند و نکونام تمایلی زیادی به جذبش داشت، حالا حضورش در ایران، در آستانه منتفی شدن قرار دارد.

دیگر بازیکنی که استقلالی‌ها تمایل داشتند تا او را به تیم اضافه کنند، گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی است که سابقه بازی در لالیگا ۲ را در کارنامه دارد و نکونام قصد داشت برای تقویت خط حمله تیمش، این بازیکن را به خدمت بگیرد که حالا خبر می‌رسد نه وردة و نه بلانکو هیچ کدام استقلالی نخواهند شد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها