خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۵۹۶
تاریخ خبر:

عکس امیر عابدزاده با پیراهن تیم جدید

امیر عابدزاده که گفته می‌شد ممکن است به تراکتور بپیوندد تیم جدیدش را انتخاب کرد.

عکس امیر عابدزاده با پیراهن تیم جدید

امیر عابدزاده فصل پیش در پونفرادینا حضور داشت و قراردادش با این باشگاه به پایان رسید. پس از آنکه بیرانوند قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد گفته می‌شد عابدزاده جایگزین او در پرسپولیس خواهد شد، اما با بازگشت بیرانوند، انتقال عابدزاده به پرسپولیس منتفی شد. بیرانوند در این مدت مذاکراتی هم با استقلال داشت اما این مذاکرات هم به نتیجه نرسید. علاوه بر این پس از اشتباهات مهلک پورحمیدی گفته می‌شد تراکتور به دنبال جذب عابدزاده است، اما در نهایت مقصد او باشگاهی در پرتغال بود.

او حالا دوباره به ماریتیمو بازگشته تا پس از دو فصل تجربه با پونفرادینا خود را در رقابتی پایین‌تر از صف اول پرتغال محک بزند؛ تیمی که کارش را با آن در ژانویه ۲۰۱۷ آغاز کرد و پنج فصل در آنجا ماند و ۸۴ بازی رسمی برای آنها انجام داد و حتی عنوان غیررسمی بهترین گلر سال را به دست آورد.

امیر عابدزاده که در سال ۲۰۲۱ باشگاه جزیره جزیره مادیرا را به عنوان بازیکن آزاد ترک کرده بود، ۶۵ بازی برای پونفرادینا انجام داد و دوباره به آشیانه خود بازگشت. جایی که احساس تعلق خاطر ویژه به آن دارد و در آنجا حسابی تحویلش گرفته‌اند؛ یه خصوص که او در تمرین اول همانطور که به نظر می‌رسید، فیت و آماده بود و پیغام روحیه‌بخشی را نیز با هواداران ماریتیمو به اشتراک گذاشت.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها