خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۶۰۶
تاریخ خبر:

اتفاق عجیب در باشگاه استقلال: ایمیل‌ها و نوتیس‌ها پاک شدند!

اتفاق‌های عجیب و قریب باشگاه استقلال تمامی ندارد و در تازه‌ترین مورد، اخطارها و نوتیس‌هایی که ایمیل شده بود، پاک شده‌اند.

اتفاق عجیب در باشگاه استقلال: ایمیل‌ها و نوتیس‌ها پاک شدند!

زمانی که عزیزبک آمانوف، بازیکن ازبکستانی استقلال این باشگاه را ترک کرد، مدیران استقلال ادعا کردند که این بازیکن به صورت غیرقانونی از ایران رفته است و از آمانوف به خاطر ترک تمرینات به فیفا شکایت خواهند کرد. موضوعی که البته با انعقاد قرارداد آمانوف با باشگاه جدید و حضور در مسابقات رسمی تردیدهای زیادی در مورد آن ایجاد شد.

پس از چند ماه در خبر جدید پیرامون قرارداد آمانوف و استقلال، استقلال به پرداخت ۵۰۰ هزار دلار با شکایت آمانوف محکوم شده است. محکومیتی که نشان می‌دهد آمانوف نه تنها غیرقانونی از استقلال نرفته است، بلکه این استقلال بوده که مفاد قرارداد را رعایت نکرده.

در همین زمینه فرشید سمیعی، عضو هیات مدیره استقلال در مصاحبه با تسنیم از اتفاقی عجیب در استقلال پرده برداشت.

سمیعی گفت: اتفاقاتی که داخل باشگاه استقلال در خصوص پرونده آمانوف افتاد قطعا نیازمند ورود نهادهای نظارتی است. قبل و پس از ترک ایران توسط آمانوف، واحد حقوقی باشگاه مکرر از مدیران باشگاه و واحد بین‌الملل در خصوص ارسال نوتیس (اخطار) این بازیکن سوال کردند که قاطعانه ارسال هرگونه نوتیس توسط مدیران ارشد باشگاه رد شد. در این بین آمانوف با گرفتن پاسپورت خود از باشگاه از کشور خارج شد.

وی افزود: باشگاه استقلال با توجه به ترک تمرینات و خروج از کشور اقدام به طرح شکایت از آمانوف کرد، اما بعدها متوجه شدیم اتفاقا آمانوف نوتیس‌های خود را طبق اقدام‌های قانونی به ایمیل آدرس مندرج در قرارداد ارسال کرده است. وقتی بار دیگر به مدیران باشگاه مراجعه کردیم، پس از پیگیری گفتند یکی از کارمندان باشگاه ایمیل‌های ارسالی آمانوف را از داخل سیستم پاک کرده است و به همین دلیل متوجه اخطارهای این بازیکن نشده بودیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: پس از آن و در دوران حجت کریمی با توجه به اینکه حذف اطلاعات از داخل سیستم منجر به متضرر شدن باشگاه شده بود اقدام به ثبت شکواییه علیه یکی دو نفر از کارمندان وقت باشگاه شد که به دلیل فقدان دلایل کافی هنوز منتج به نتیجه نشده است. همه این اتفاقات در حالی رقم خورد که آمانوف تا زمانی که در ایران حضور داشت، حقوق او عقب افتاده بود و از باشگاه طلبکار بود.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها