خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۶۹۱
تاریخ خبر:

چالش جدی استقلال برای غیبت همزمان حسینی و خالدآبادی!

آبی های پایتخت برای ادامه مسابقات لیگ برتر دروازه بان های اصلی خود را در اختیار نخواهند داشت.

چالش جدی استقلال برای غیبت همزمان حسینی و خالدآبادی!

در شرایطی که هنوز زمان شروع دوباره لیگ برتر از سوی سازمان لیگ اعلام نشده، جواد نکونام سرمربی استقلال تصمیم گرفته چند روز دیرتر تمرینات تیمش را برای ادامه مسابقات شروع کند.

دغدغه اصلی نکونام اما در شروع تمرینات غیبت نفرات اصلی استقلال در تمرینات خواهد بود. حضور بازیکنان اصلی استقلال در تمرینات تیم ملی بزرگسالان و تیم امید دغدغه بزرگی را به نکونام تحمیل می کند و به همین خاطر است که زمزمه تعویق دربی پایتخت از هفته پنجم به راه افتاده است.

مهم ترین مساله ای که باعث نگرانی استقلالی ها خواهد شد، غیبت دو گلر اصلی این تیم در تمرینات است. محمدرضا خالدآبادی که از همین حالا در اردوی تیم امید حضور دارد و همراه این تیم در ازبکستان خواهد بود. همچنین سیدحسین حسینی نیز قرار است به عنوان یار کمکی به مسابقات هانگژو اعزام شود و او روز ۲۲ شهریور ماه همراه شاگردان عنایتی به چین می رود.

سید حسین حسینی

در چنین شرایطی حسینی و خالدآبادی دو دروازه بان اصلی استقلال در شروع دوباره تمرینات تیم خود غایب خواهند بود و این مساله برای نکونام و کادرفنی جای نگرانی فراوانی خواهد داشت.

استقلالی ها در نقل و انتقالات سینا سعیدی فر را به شمس آذر قزوین دادند که اگر او هم جدا نمی شد، اکنون در اردوی امیدها بود و مشکل دیگری پیش می آمد. از سوی دیگر علیرضا رضایی هم جدا شده تا با حضور حسینی و خالدآبادی در هانگژو عملا استقلال دروازه بان مطرحی در تمرینات خود نداشته باشد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها