خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۶۹۴
تاریخ خبر:

شجاع خلیل‌زاده با این استوری به شایعه‌ها پایان داد! + عکس

تصویری که شجاع از خود و سه بازیکن خارجی تراکتور منتشر کرده، پایانی است بر همه حرف و حدیث‌های رختکن تراکتور.

شجاع خلیل‌زاده با این استوری به شایعه‌ها پایان داد! + عکس

تصویری که شجاع از خود و سه بازیکن خارجی تراکتور منتشر کرده، پایانی است بر همه حرف و حدیث‌های رختکن تراکتور. در این تصویر که از اتوبوس تراکتور به بیرون آمده، ریکاردو آلوز در حالی که موبایل بر دست دارد، لبخند می‌زند و در کنار خود گوستاوو، گلزن سه امتیازی بازی، را دارد که او هم با لبخند و مشت گره کرده، خوشحالی خود را نشان می‌دهد.

شجاع، کاپیتان تیم که تمام تلاش خود را برای حاشیه زدایی از اردوگاه تیم انجام می‌دهد، لبخندی بر صورت دارد و خیمنز نیز به جمع آن‌ها اضافه شده تا سه اروپایی و یک ملی‌پوش، با این تصویر همه شایعات را به باد فراموشی بسپارند.

مدافع ملی‌پوش سرخپوشان پیش از این در میکسدزون ورزشگاه یادگار امام نیز مقابل دوربین‌ها ریکاردو آلوز را در آغوش گرفت تا به این شکل ارتباط خوب با این بازیکن خارجی را نشان دهد و به نوعی نقش کاپیتانی را ایفا کند.

حالا ستاره‌های تراکتور امیدوارند با رختکن متحد و آرام به پیش بروند و موفقیت بزرگ تراکتور را ادامه دهند. جالب اینکه تراکتور در ۵ بازی بعدی هیچ دیداری با تیم‌های مدعی نخواهد داشت و این بهترین فرصت برای سرخپوشان تبریزی است تا با ۲۱ امتیاز تبدیل به یک مدعی واقعی شوند.

شجاع خلیل‌زاده

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها