خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۶۹۷
تاریخ خبر:

مهاجم مراکشی با کارنامه بد در حد بودجه پرسپولیس موجود است!

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی با مشکل مالی شدید مواجه است و با این شرایط گزینه‌های بسیار محدودی پیش روی سرخپوشان قرار دارد.

مهاجم مراکشی با کارنامه بد در حد بودجه پرسپولیس موجود است!

پروسه جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس فعلاً بدون نتیجه ادامه دارد و سرخ‌ها هر روز در حالی به سراغ بررسی گزینه‌های جدید می‌روند که شنیده می‌شود این باشگاه بودجه‌ای در نهایت ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار دلاری برای جذب مهاجم خارجی در نظر گرفته است.

در این شرایط، اما اکثر گزینه‌های پیشنهادی به باشگاه پرسپولیس مبلغی بیش از یک میلیون دلار از این باشگاه درخواست کرده‌اند که مذاکره با همگی آن‌ها بدون نتیجه مانده است. در این بین با توجه به میزان بودجه باشگاه پرسپولیس، به تازگی نبیل بحوی مهاجم مراکشی - سوئدی فصل گذشته قطر اس سی به سرخپوشان معرفی شده است تا مذاکرات با این بازیکن انجام شود.

این بازیکن ۳۲ ساله که سابقه حضور در بوندس‌لیگا و تیم آاِک آتن یونان را دارد، فصل گذشته تنها ۹ بازی برای قطر اس سی انجام داد و هیچ گلی برای این تیم به ثمر نرساند و اکنون نیز بازیکن آزاد است. بحوی حاضر است با قراردادی حدود ۵۰۰ هزار دلار به پرسپولیس بپیوندد و باید دید آیا سرخپوشان با این بازیکن وارد مذاکرات جدی خواهند شد یا خیر.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها