خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۷۵۵
تاریخ خبر:

دو راهی استقلال برای جذب بازیکن خارجی؛ عمرو ورده یا هایجک ستاره اسپانیایی

پس از رسمی شدن قرارداد بلانکو، استقلال به دنبال جذب دومین بازیکن خارجی مدنظر نکونام است.

دو راهی استقلال برای جذب بازیکن خارجی؛ عمرو ورده یا هایجک ستاره اسپانیایی

با وجود اعلام رسمی توافق استقلال با بلانکو هنوز این مهاجم آرژانتینی به ایران نیامده است. این در شرایطی است که تمرینات استقلال هم که به دلیل فیفادی و اردوی تیم ملی تعطیل شده است از اواخر هفته از سر گرفته می‌شود و نکونام قبلا اعلام کرده بود یا بازیکن خارجی جذب نمی‌کند، یا دو بازیکن جذب می‌کند.

بر همین اساس و با ازسرگیری دوباره تمرینات، شاگردان نکونام احتمالا طی یکی از روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه هفته‌جاری دوباره در کمپ حجازی جمع شده و کار را آغاز خواهند کرد. این درحالی است که استقلالی‌ها به‌تازگی با یک مهاجم آرژانتینی به توافق رسیده و با او قراردادی را به امضا رسانده با این حال شنیده می‌شود نکونام به‌دنبال آن است تا یک بازیکن خارجی آزاد دیگر را هم استقلالی کند. درحال‌حاضر برخی ابهامات بر سر زمان گوستاوو بلانکوی آرژانتینی مطرح شده و درحالی‌که قرار بود تمرینات استقلال از دیروز آغاز شده و به همین منظور نیز اعلام شده بود بلانکو مهاجم جدید آبی‌ها نیز از روز نخست تمرینات در کنار آبی‌پوشان قرار می‌گیرد اما با تاخیر در آغاز تمرینات این‌طور مطرح شد که این بازیکن نیز دیرتر از موعد اعلام شده به تهران می‌آید.

به گزارش همشهری آنلاین، این درصورتی است که شنیده می‌شود فعلا این بازیکن با مشکل ویزا مواجه شده و استقلالی‌ها منتظر هستند تا به‌محض حل‌وفصل شدن این ماجرا، بلیت پرواز را برای این بازیکن که فعلا در کشور ترکیه به‌سر می‌برد تهیه و او را راهی تهران کنند. نکته دیگر اینکه استقلالی‌ها درحالی به‌دنبال دومین بازیکن خود در فاز هجومی هستند که شنیده‌ها حکایت از آن دارد که دوباره پرونده استقلالی شدن روبرتو تورس اسپانیایی به جریان افتاده و بعضی اخبار حاکی از آن است که احتمالا آبی‌ها این بازیکن را که هنوز با گل‌گهر به توافق نرسیده است هایجک خواهند کرد. این درحالی است که طبق شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان» تورس فعلا در اولویت نیست. در این خصوص نیز شنیده می‌شود فعلا کادرفنی همه تمرکز خود را برای جذب عمرو ورده قرار داده و اولویت و حواس آنها در این بازه زمانی به انتقال این بازیکن مصری به استقلال معطوف شده است. البته عمرو ورده فعلا به‌خاطر برخی دلایل در کشور قبرس حضور دارد و از این کشور ممنوع‌الخروج است، با این حال به‌خاطر پست بازی و سن و سال بازیکن مصری در مقایسه با سایر گزینه‌هایی که بازیکن آزاد هستند و به نکونام معرفی شده‌اند، باعث شده است تا ورده در اولویت قرار گرفته و درصورتی‌که به هر دلیلی انتقال این بازیکن منتفی شود، پرونده گزینه‌های دیگر باز شود.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها