خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۸۷۸
تاریخ خبر:

پاسخ شفاف میلان به مهدی طارمی: حتی رایگان هم تو را نمیخواهیم

ماجرا انتقال مهدی طارمی به میلان و اتفاقاتی که موجب شد این انتقال انجام نشود، خشم مدیران میلان از طارمی را به حدی رسانده است که دیگر او را نمی‌خواهند، حتی رایگان!

پاسخ شفاف میلان به مهدی طارمی: حتی رایگان هم تو را نمیخواهیم

در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان، میلان تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن طارمی کرد. پس از توافق ابتدایی میلان و طارمی، پورتو هم بالاخره راضی به این انتقال شد و بین روسنری و باشگاه پرتغالی توافق به شکل کامل شکل گرفت. اما آنطور که رسانه‌های ایتالیایی خبر دادند، روز آخر نمایندگان میلان در کازا میلان توافق قبلی را زیر پا گذاشتند و درخواست‌های متفاوتی را مطرح کردند. موضوع که پس از چند دور مذاکره بالاخره مدیران میلان را خسته و خشمگین کرد تا طارمی برای همیشه از برنامه‌های میلان خارج شود.

به گزارش میلان‌ریپورت، میلان در فصل نقل و انتقالات تابستانی برای جذب مهدی طارمی از پورتو تلاش کرد. در یکی - دو روز آخر بازار به نظر می‌رسید میلان با پورتو و این بازیکن به توافق رسیده است با این حال این انتقال انجام نشد.

اکنون مدیر برنامه‌های این بازیکن به‌تازگی با میلان تماس گرفته است تا بحث در مورد انتقال احتمالی طارمی به میلان در تابستان آینده را شروع کند. طارمی در تابستان بازیکن آزاد می‌شود و به‌راحتی می‌تواند تیم جدیدش را انتخاب کند.

مدیران روسونری که از اظهارات مدیر برنامه این بازیکن پس از شکست مذاکرات مطلع شدند، موضع خود را خیلی شفاف اعلام کردند. در عرض چند دقیقه جورجو فورلانی، مدیرعامل باشگاه، از یک «نه مستقیم و قاطع» به هر درخواستی برای بازگشایی مذاکرات صحبت کرد.

به گفته این منبع، نام مهدی طارمی خط خورده و تمامی روابط با عوامل و پورتو به طور کامل قطع شده است.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها