خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۰۸۵
تاریخ خبر:

رونمایی از جایگزین بیرانوند در بازی با النصر

رسانه باشگاه پرسپولیس با انتشار عکس گلر دوم این تیم نسبت به شناخت بیشتر اهالی فوتبال روی او تمرکز کرد.

رونمایی از جایگزین بیرانوند در بازی با النصر

مصدومیت علیرضا بیرانوند در جریان دیدار تیم ملی ایران مقابل بلغارستان تلخ‌ترین خبری بود که به گوش یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس رسید. او که در نقل و انتقالات تابستانی با جدایی احمد گوهری دروازه‌بان دوم خود موافقت کرد حالا گزینه باتجربه برای جانشینی او در یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا ندارد.

پرسپولیس که باید ۹ روز دیگر برای تقابل با النصر عربستان که بازیکنانی همچون کریستیانو رونالدو، سادیو مانه، بروزوویچ، لاپورت و تالیسکو دارد آماده شود همچنان با مشکل جدی انتخاب دروازه‌بان برای این دیدار روبروست.

گرچه علیرضا بیرانوند با وجود اعلام کادر پزشکی پرسپولیس دو تا سه هفته دیگر می‌تواند درون دروازه بایستد، اما اعلام کرده است تمام تلاش خود را برای حضور در چارچوب دروازه پرسپولیس خواهد کرد. با این حال رسانه باشگاه پرسپولیس پس از مدت‌ها نسبت به انتشار تصویر گلر دوم این تیم و همچنین تمرینات ویژه ولسلی ننکا مربی دروازه‌بان‌ها با او تمرکز کرد تا اینگونه روحیه امیررضا رفیعی را برای بازی مقابل رونالدو و مانه آماده کند. رفیعی که ۲۱ سال سن دارد بدون یک ئقیقه بازی در پرسپولیس حالا آماده بازی مقابل فوق ستاره‌های دنیا می‌شود.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان سه شنبه ۲۸ شهریورماه سال جاری در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها