خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۱۰۷
تاریخ خبر:

استقلال و پرسپولیس ول کن سپاهان نیستند؛ پیگیری برای تغییر نتایج

استقلال و پرسپولیس به دلیل عدم رعایت سقف بودجه از سپاهان شکایت کرده‌اند و این شکایت را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می‌کنند.

استقلال و پرسپولیس ول کن سپاهان نیستند؛ پیگیری برای تغییر نتایج

تصویب قانون جنجالی سقف بودجه باعث شد که عده‌ای نسبت به عدم رعایت آن توسط برخی باشگاه‌ها در فصل نقل و انتقالات موضع گیری کنند. استقلال و پرسپولیس هم در این مدت با شکایت از سپاهان به دلیل عدم رعایت قانون سقف بودجه پیگیری سه بر صفر شدن نتایج سپاهان به دلیل عدم رعایت سقف قرارداد بر اساس آیین نامه انضباطی هستند. اما برگزاری لیگ قهرمان آسیا در ایران و حضور ستاره‌هایی مانند رونالدو، بنزما و نیمار در تهران و اصفهان و برگزاری دیدارهای دوستانه تیم ملی و تعطیل شدن لیگ باعث شد که خبرهای مربوط به شکایت استقلال و پرسپولیس از سپاهان به حاشیه برود. اما برخی از اخبار حاکی از آن است که این موضوع کماکان در حال بررسی است.

خبرورزشی در این مورد نوشته است که افراد نزدیک به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس علام کردند وکلای این دو باشگاه در ارتباط با موضوع سقف قرارداد نسبت به این بحث عقب نشینی نکرده و همچنان از طریق مراجع ذی‌صلاح در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، به ویژه کمیته نقل و انتقالات این سازمان، پیگیر موضوع شده و درصدد هستند تا این شکایت‌ها را به نتیجه برسانند.

در روزهای گذشته عنوان شد مسائلی از این دست از سوی مدیران فدراسیون فوتبال با مسئولان باشگاه‌هایی که نسبت به این موضوع شکایت‌هایی درباره آنها صورت گرفته مطرح شده و توضیحاتی نیز دریافت کرده‌اند.

یادآور می شود؛ محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز در توضیح مسائل مربوط به عقد قرارداد بازیکنان جدید با باشگاهش بیانیه مفصلی را در همین خصوص منتشر کرد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها