خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۱۶۲
تاریخ خبر:

علی کریمی برای بازی مقابل آنگولا آماده می‌شود

هافبک ایرانی کایسری اسپور در بازگشت به فهرست تیم ملی امیدوار به انجام مسابقه مقابل آنگولاست.

علی کریمی برای بازی مقابل آنگولا آماده می‌شود

امیر قلعه‌نویی در فهرست جدید تیم ملی ایران در اردوی شهریورماه نام برخی بازیکنان را دوباره پس از مدت‌ها قرار داد که یکی از آنها علی کریمی بود؛ بازیکنی که پس از جام جهانی ۲۰۲۲ فرصت ملی پوش شدن را بنابر دلایل مختلف نداشت و این بار در لیست ۲۴ نفره قرار گرفت.

هافبک سابق استقلال که دومین سال حضورش در سوپر لیگ ترکیه را پشت سر می‌گذارد، با عملکرد موثرش در دیدارهای این فصل به تیم ملی دعوت شد، ولی در نخستین مسابقه تدارکاتی مقابل بلغارستان فرصت بازی پیدا نکرد و تا پایان نیمکت‌نشین بود.

علی کریمی که در چهار هفته ابتدایی فصل جدید سوپرلیگ ترکیه مقابل گالاتاسرای، استانبول اسپور، سامسون اسپور و آنتالیا اسپور حضور ثابت و موثر در ترکیب کایسری اسپور داشته، در تمرینات گذشته تیم ملی هم با روحیه بالایی کار کرده و امیدوار است در مسابقه دوستانه امروز برابر آنگولا استفاده شود.

کریمی در نخستین بازی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل انگلیس در ترکیب ابتدایی حضور داشت و یک نیمه در زمین بود، اما در دو مسابقه بعدی برابر ولز و آمریکا به عنوان یار جانشین به زمین رفت، ولی از آن زمان به بعد دیگر برای تیم ملی به‌عنوان بازیکن ثابت یا ذخیره استفاده نشده بود که در تمرینات سعی داشته خود را به قلعه‌نویی نشان بدهد و به ترکیب تیم ملی برای دیدار با آنگولا برسد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها