خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۱۶۵
تاریخ خبر:

افشاگری جواد نکونام از دلیل اصلی جدایی منتظر محمد از استقلال!

جواد نکونام، سرمربی استقلال، بالاخره درباره جدایی منتظر محمد و پیوستن او به مس رفسنجان شفاف‌سازی کرد.

افشاگری جواد نکونام از دلیل اصلی جدایی منتظر محمد از استقلال!

یکی از موضوعات عجیب در نقل و انتقالات باشگاه استقلال پیوستن و جدایی منتظر محمد هافبک جوان عراقی بود! کاپیتان تیم زیر ۲۳ ساله‌های عراق که از کیفیت فنی بالایی برخوردار است، در یک فضای تبلیغاتی خوب با باشگاه استقلال به توافق رسید و قرارداد بست. این بازیکن اما بعد از چند روز حضور در تمرینات استقلال ناگهان به صورت قرضی از جمع آبی پوشان جدا شد و به مس رفسنجان پیوست.

بعد از جدایی منتظر محمد گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص او مطرح شد؛ برخی براین باور بودند که این بازیکن عراقی بدون اطلاع جواد نکونام جذب شده و او به همین خاطر منتظر را نخواسته است. برخی دیگر از ماجرای سقف بودجه و عدم توانایی استقلال در ثبت قرارداد هافبک عراقی حرف زدند و در عین حال مدیران استقلال در آن مقطع در مصاحبه‌های خود اعلام کردند که او باید از نظر فنی مورد تایید نکونام قرار بگیرد تا قراردادش به ثبت برسد.

با گذشت بیش از یک ماه از جدایی منتظر محمد و در شرایطی که این بازیکن عراقی حتی در ترکیب مس رفسنجان در لیگ برتر بازی هم کرده، حالا جواد نکونام راز جدایی این بازیکن را فاش کرد. سرمربی استقلال به طور شفاف اعلام کرد که کشمکش‌های ایجاد شده میان او و علی خطیر در بحث جذب خارجی دلیل جدایی منتظر محمد بوده است.

نکونام در مصاحبه شب گذشته خود گفت: «من بازیکن عراقی را می‌خواستم اما دوستان می‌گفتند پول برای جذب بازیکن خارجی جدید نداریم؛ من هم وقتی دیدم می‌گویند پول نیست، گفتم بفرمایید! چون اگر پول نیست تا خارجی مدنظر مرا جذب کنند، پول برای این بازیکن (منتظر محمد) هم نیست و این هم باید برود!»

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها