خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۳۴۵
تاریخ خبر:

برنامه سفر النصر مشخص شد؛ دیدن رونالدو غیر ممکن است

النصر برای دیدار روز سه شنبه برابر پرسپولیس به تهران خواهد آمد و کریس رونالدو، فوق ستاره پرتغالی النصر مهمترین سوژه این رقابت خواهد بود.

برنامه سفر النصر مشخص شد؛ دیدن رونالدو غیر ممکن است

النصر عربستان روز سه‌شنبه مهمان پرسپولیس خواهد بود تا اولین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کنند. النصر در ترکیب خود ستاره‌های بزرگی را دارد اما کریستیانو رونالدو، سوژه اصلی رسانه‌ها و هواداران خواهد بود. رونالدو بازیکنی است که در ایران هم سایر نقاط جهان طرفداران زیادی دارد و این طرفداران رویای دیدار از نزدیک او را دارند، اما به نظر می‌رسد رسانه‌‌ها و هواداران جز قاب تلویزیون، هیچ راه دیگری برای دیدن رونالدو نخواهند داشت. برنامه سفر النصر به ایران کوتاه و البته بسیار امنیتی است و مسیر رفت و آمد و محل اقامت النصر و کریس رونالدو به شدت کنترل می‌شود و یک تیم حفاظت بسیار سطح بالا وظیفه اسکورت و حفاظت از رونالدو و النصر را برعهده دارند. همچین در هتل محل اقامت النصر به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که هیچ فردی امکان دسترسی به بازیکنان النصر و مخصوصا رونالدو را نداشته باشد.

 

این گزارشی است از اتفاقات احتمالی اقامت النصر با رونالدو در تهران:

ورود النصر: ساعت ۱۱ صبح

تیم النصر با جت اختصاصی حوالی ساعت 9 صبح فردا (دوشنبه) ریاض را به مقصد تهران ترک خواهد کرد. به این ترتیب احتمالا پرواز این تیم در ساعت 11 صبح روی باند فرودگاه به زمین خواهد نشست. همچنین نکته مهم این است که بر اساس آخرین شنیده، فرودگاه مهرآباد میزبان جت اختصاصی النصر خواهد بود اما ممکن است در آخرین لحظات فرودگاه بین‌المللی جایگزین شود.

محل ورود: پاویون دولت

حفاظت النصر به یک تیم زبده و کاربلد سپرده شده که ماموریت‌هایی در حد سفر رئیس جمهور را داشته‌اند و حالا قرار است بازیکنان النصر را از فرودگاه تا هتل هدایت کنند. این تیم که از دولت ماموریت را گرفته، تلاش خواهد کرد که کوچکترین تماسی بین مردم و بازیکنان وجود نداشته باشد. همچنین النصر از پاویون دولت در فرودگاه مهرآباد خارج خواهد شد که عملا امکان دسترسی از این محل برای طرفداران غیرممکن است.

مسیر حرکت: کاملا فریبنده

پاویون دولت مسیرهای مختلفی دارد که بعضی از آنها از محله‌های خاص تهران و حتی پادگان‌های شهری عبور می‌کنند. اگرچه هیچکس مسیر رفت و آمد النصر را نمی‌داند اما ممکن است حتی این تیم از محل‌هایی متفاوت با اسکورت خاص خیابان‌های تهران را به مقصد هتل اسپیناس پالاس ترک کند.

اقامت: طبقه اختصاصی سفارت عربستان

تیم حفاظت اینطور تعیین کرده که در زمان ورود تیم النصر به هتل، هیچ فرد متفرقه نباید در لابی حاضر باشد و سپس اعضای تیم به طبقه مخصوص سفارت عربستان خواهند رفت و مستقر خواهند شد. این طبقه از هتل اسپیناس پالاس کاملا مستقل و مجزا از هتل است و بازیکنان هیچ ارتباطی به سایر طبقه‌ها یا رستوران‌های عمومی نخواهند داشت و به این ترتیب دیدار با کریستیانو رونالدو غیرممکن خواهد شد.

مسافران: ۸۵ نفر با چند ستاره

بر اساس شنیده‌ها و لیستی که باشگاه النصر به پرسپولیس ارسال کرده، اعضای این تیم ۵۵ نفر هستند و ۳۰ نفر نیز به عنوان مسافر در پرواز حضور خواهند داشت. البته باتوجه به اختصاصی‌بودن پرواز النصر، این تیم امکان ویرایش تعداد مسافران را خواهد داشت. اما برخی از مقامات کشور عربستان هم در این سفر حضور دارند. بازیکنان و اعضای تیم النصر ۳۰ نفر هستند که می‌توانند در کنار زمین حاضر باشند و ۲۵ نفر هم می‌توانند در جایگاه ویژه به عنوان میهمان بازی را تماشا کنند.

تنها راه ملاقات رونالدو: نشست خبری

پرسپولیس و النصر یک روز پیش از بازی، کنفرانس مطبوعاتی و تمرین رسمی را در ورزشگاه آزادی خواهند داشت که در حضور خبرنگاران و عکاسان برگزار می‌شود. هنوز مشخص نیست که سرمربی پرتغالی النصر، کدام بازیکن را همراه خود به کنفرانس خواهد بُرد اما این احتمال وجود دارد که کریس رونالدو به همراه کاسترو راهی ورزشگاه آزادی شود. نشست مطبوعاتی آنها ساعت ۱۷:۱۵  تا ۱۷:۴۵ در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و سپس النصر تمرین خود را برگزار می‌‌کند که این تنها شانس ممکن برای دیدار با رونالدو است.

خروج سریع: بامداد چهارشنبه

برگزاری بدون تماشاگر بازی، باعث می‌شود تا سطح تمهیدات امنیتی در ورزشگاه به بیشترین حد خود برسد و هیچکسی بدون آیدی کارت رسمی امکان ورود به ورزشگاه را نداشته باشد. همچنین به نظر، النصر بلافاصله بعد از بازی با پرسپولیس، تهران را به مقصد ریاض ترک خواهد کرد و احتمالا در بامداد چهارشنبه به پایتخت عربستان برمی‌گردد تا سفر کمتر از ۴۸ ساعته رونالدو با کمترین تماس ممکن با هواداران به پایان برسد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها