کدخبر: ۱۴۳۵۷
تاریخ خبر:

بیرانوندی که این روزها از خودش حسابی خوشش می‌آید!

علیرضا بیرانوند دروازه بان اول تیم پرسپولیس با انتشار یک استوری جالب توجه در صفحه شخصی اش خودش را حسابی تحویل گرفته است.

بیرانوندی که این روزها از خودش حسابی خوشش می‌آید!

امروز روز سرنوشت‌سازی برای علیرضا بیرانوند دروازه‌بان اول پرسپولیس و تیم‌ملی فوتبال است. از این رو که وضعیت آسیب‌دیدگی وی در تست نهایی امروز مشخص می‌شود.

و آنوقت او تکلیف‌اش را می‌داند که می‌تواند مقابل رونالدو و تیمش قرار بگیرد یا که باید از روی نیمکت نظاره‌گر این دیدار حساس باشد.

هر چند گمانه‌زنی‌ها حکایت از این دارد که احتمالا علی بیرو در ترکیب اصلی پرسپولیس برابر حریف عربستانی‌اش حضور نداشته باشد. چرا که با توجه به مصدومیت حساسی که وی دارد ممکن است برای ماه‌های طولانی از حضور در زمین فوتبال محروم شود.

البته در روزهای اخیر روحیه بالای بیرانوند و تلاش مضاعف او برای بهبودی از سوی هواداران سرخ‌پوشان پایتخت با تحسین مواجه شده است.

در همین رابطه حالا ستاره پرسپولیس با انتشار استوری جالب و متفاوتی در صفحه شخصی‌اش خودش را به طور ویژه تحویل گرفته است.

علیرضا بیرانوند

بیرانوند کار با توپ را استارت زد

به گزارش فرتاک ورزشی، علیرضا بیرانوند که در دیدار مقابل بلغارستان دچار مصدومیت شده بود، اکنون با امیدواری زیادی مهیای جدال با النصر می‌شود.

شماره یک پرسپولیس که تمرینات و برنامه فیزیوتراپی پرفشاری را برای حضور برابر حریف عربستانی در اولین گام از لیگ قهرمانان آسیا پشت سر گذاشته، از روز گذشته تمرینات سبک داخل چمن را نیز استارت زده است.

قرار است فردا علیرضا بیرانوند تست نهایی خود را پشت سر بگذارد و اگر مشکلی در این خصوص وی را تهدید نکند، قادر خواهد بود سرخپوشان را برابر حریف سرشناس همراهی کند.

پرسپولیس امروز نیز تمرینات آماده‌سازی و تاکتیکی خود را برای جدال برابر النصر پشت سر خواهد گذاشت و از فردا شب نیز راهی اردوی پیش از این دیدار خواهد شد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها