خبرهای داغ
کدخبر: ۱۶۵۴۱
تاریخ خبر:

بهترین و ترسناک‌ترین ورژن استقلال در خانه

بعد از شکست مقابل سپاهان در هفته نخست فصل گذشته، دیگر استقلال در دیدار‌های خانگی شکستی را در لیگ برتر متحمل نشده است.

بهترین و ترسناک‌ترین ورژن استقلال در خانه

شاگردان جواد نکونام موفق شدند در هفته هشتم و در جدالی پربرخورد و پرماجرا با آلومینیوم اراک، بردی یک‌گله را به دست آورند و این پیروزی باعث شد تا آبی‌پوشان پایتخت به روند برد‌های سریالی خود در لیگ بیست‌وسوم ادامه بدهند و آن‌ها حالا با کسب شش برد و قبول تنها یک شکست، ۱۸ امتیاز و انجام یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس، صدرنشین فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران هستند. نکته د‌رخور توجه درباره راه رسیدن آبی‌ها به صدر جدول، موفقیت آن‌ها در دیدار‌های خانگی است. استقلالی‌ها در دو بازی اخیر خود از حضور هواداران‌شان در ورزشگاه بهره برده‌اند و در هر مسابقه حدود ۲۰ هزار علاقه‌مند به تیم استقلال (زن و مرد) در ورزشگاه آزادی این تیم را تشویق کرده‌اند. استفاده از مواد دودزا و تغییر سبک تشویق تیم نسبت به فصول گذشته باعث شده تا جو متفاوتی در ورزشگاه آزادی شکل گیرد. در‌حالی‌که این روز‌ها خبر‌های گوناگونی درباره برگزاری یا عدم برگزاری ادامه مسابقات خانگی استقلال در تهران مطرح است، آبی‌ها موفق شده‌اند در دیدار‌های خانگی عملکردی خیره‌کننده را از خود به جای بگذارند.

تیم نکونام در آزادی فقط برنده می‌شود

آبی‌پوشان پایتخت در اولین بازی خانگی‌شان در فصل جدید لیگ برتر با هدایت جواد نکونام، در هفته دوم به مصاف ملوان بندر انزلی رفتند که این مسابقه با برد یک‌گله شاگردان نکونام به پایان رسید. بعد از این پیروزی، در هفته چهارم استقلالی‌ها به مصاف هم‌نام خوزستانی خود رفتند که این بازی خانگی هم با برتری یک‌گله آبی‌ها خاتمه یافت و با توجه به برنامه‌ریزی نامنظم لیگ برتر، دو مسابقه اخیر شاگردان جواد نکونام به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران به انجام رسیده است. شاگردان نکونام هفته گذشته موفق شدند در دیداری دراماتیک، از شکست دوگله مقابل هوادار، بردی ۳ بر ۲ را به دست آورند و روند بردهایشان در مسابقات خانگی را تمدید کردند و بعد از آن هم آبی‌ها در جدال با آلومینیوم اراک موفق شدند با یک گل به پیروزی برسند تا هر چهار مسابقه خانگی استقلال در لیگ بیست‌وسوم با برتری شاگردان جواد نکونام خاتمه یافته باشد و آن‌ها رکوردی صد‌درصدی از خود در دیدار‌های خانگی‌شان در فصل جدید لیگ برتر به جای بگذارند.

ترسناک‌ترین ورژن استقلال در خانه

استقلال تنها در فصل جدید موفق در دیدار‌های خانگی نبوده است؛ به‌طوری‌که نگاهی به عملکرد آبی‌پوشان در فصل اخیر مسابقات لیگ برتر نشان می‌دهد که از آخرین باخت آبی‌ها در ورزشگاه آزادی در لیگ برتر، ۴۴۲ روز می‌گذرد و آن‌ها آخرین‌بار در جدال با سپاهان اصفهان در هفته نخست فصل گذشته مغلوب شدند و بعد از آن دیگر هیچ‌گاه در لیگ برتر مسابقات خانگی خود را واگذار نکردند و ۱۲ برد و شش تساوی در کارنامه آبی‌پوشان پایتخت به چشم می‌آید. آبی‌ها در ۱۱ مسابقه اخیرشان در ورزشگاه آزادی تهران، آماری شایان توجه به ثبت رسانده‌اند و توانسته‌اند ۱۰ برد به دست آورند و تنها یک تساوی مقابل صنعت‌نفت آبادان در کارنامه استقلال به ثبت رسیده است.

در این ۱۱ مسابقه، ۳۱ بار استقلالی‌ها موفق به گل‌زنی شده‌اند و تنها هفت بار دروازه آن‌ها باز شده که این آمار هم در نوع خود د‌رخور توجه است. شاگردان جواد نکونام در مسابقه بعدی میهمان شمس‌آذر هستند و سپس باید در ورزشگاه آزادی از تراکتور تبریز میزبانی کنند که باید دید آیا رکورد درخشان استقلالی‌ها در دیدار‌های خانگی حفظ خواهد شد یا تراکتوری‌ها با انتقام شکست سنگین و هفت‌گله فصل گذشته، جبران‌مافات می‌کنند و رکورد به‌دست‌آمده برای آبی‌ها را از بین می‌برند.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها