خبرهای داغ
کدخبر: ۱۶۵۷۷
تاریخ خبر:

ترکیب سپاهان مقابل نساجی مازندران اعلام شد

نفرات آغاز کننده بازی برای طلایی پوشان اصفهان برابر نساجی معرفی شدند.

ترکیب سپاهان مقابل نساجی مازندران اعلام شد

تیم فوتبال سپاهان که در پنج مسابقه این فصل لیگ برتر فوق‌العاده ظاهر شده و توانسته پنج پیروزی پیاپی کسب کند، از ساعت 15 امروز در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر در یکی از دیدارهای هفته هشتم به مصاف نساجی مازندران خواهد رفت و امید زیادی به ادامه روند بردهای خود دارد.

ترکیب سپاهان در مسابقه امروز مقابل نساجی نسبت به دیدار اخیرش برابر آلمالیق ازبکستان فقط یک تغییر داشته که محمدجواد حسین‌نژاد از جمع 11 نفر اصلی و خط میانی خارج شده و محمد قربانی یک خط جلوتر رفته و در وسط زمین بازی می‌کند و البته سیاوش یزدانی به ترکیب بازگشته و در کنار دانشگر است.

سید پیام نیازمند، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، رامین رضاییان، میلاد زکی‌پور، محمد قربانی، برایان دابو، فرشاد احمدزاده، آریا یوسفی، رضا اسدی و عیسی آل‌کثیر 11 بازیکن آغاز کننده بازی برای سپاهان هستند که با نظر ژوزه مورایس در ترکیب ابتدایی مقابل نساجی دیده می‌شوند.

جدا از پیام نیازمند که مثل همیشه گلر سپاهان است؛ سیاوش یزدانی در بازگشت به ترکیب در کنار محمد دانشگر زوج خط دفاعی را تشکیل می‌دهند و روی دست آنها نیز رامین رضاییان و میلاد زکی‌پور، دو مدافع سرعتی و خطرناک طلایی پوشان حضور دارند.

محمد قربانی و برایان دابو، هافبک‌های دفاعی و میانی سپاهان مقابل نساجی هستند که جلوتر از آنها فرشاد احمدزاده و آریا یوسفی به‌عنوان وینگرهای راست و چپ در ترکیب حضور دارند.

رضا اسدی و عیسی آل‌کثیر نیز برای دومین مسابقه پیاپی در راس خط حمله سپاهان هستند و امید اول گلزنی این تیم برابر نساجی به شمار می‌روند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها