خبرهای داغ
کدخبر: ۱۶۸۰۵
تاریخ خبر:

افشاگری رضا درویش؛ بعد از برداشت پول هنگفت از باشگاه استعفا دادم!

رضا درویش اعتراف کرد حدود سه چهار ماه قبل و بعد از برداشت پول هنگفتی از حساب باشگاه تا آستانه کناره‌گیری از سمت خود پیش رفته است.

افشاگری رضا درویش؛ بعد از برداشت پول هنگفت از باشگاه استعفا دادم!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که طی حدود۲۲ ماهی که از دوره مدیریتش می‌گذرد با چالش‌های مالی بسیاری مواجه شده در تازه‌ترین مصاحبه خود تاکید کرد با وجود علاقه‌ای که به پرسپولیس و کارش دارد یک بار تا آستانه کناره‌گیری از مدیریت این باشگاه پیش رفته است.

درویش در صحبت‌هایش گفت سه چهار ماه قبل زمانی که حساب باشگاه بسته شده بود فردی که از سال ۱۳۹۴ چیزی حدود ۲۰ هزار دلار از باشگاه طلب داشت چندی پیش حکمی ۲۸ میلیارد تومانی علیه باشگاه گرفت.البته از سال ۱۳۹۵ تا ۱۴۰۰ باشگاه برای دفاع مقابل شکایت این فرد اقدامی نکرده و حکم قطعی شده بود.در نهایت این فرد موفق شد از حساب باشگاه ۱۷ میلیارد تومان برداشت کند که همین مساله درویش را بشدت عصبانی کرد و تا آستانه استعفا پیش برد.

با این وجود مدیرعامل پرسپولیس حالا می‌گوید اگر قرار باشد زمان به عقب برگردد و دوباره این سمت را قبول کند سعی خواهد کرد با برنامه‌ریزی وارد کار شود و ابتدا ببیند اگر قرار است بیاید چه امکاناتی برایش مهیا خواهد شد.وی تاکید کرد در باشگاه سایپا با اینکه بودجه کم بود اما شرایط مشخص بود هرچند در آن باشگاه هم وقتی پول دیر به باشگاه رسید درویش از سمتش استعفا کرد.

درویش همچنین تاکید کرد با اینکه کارش در نقش مدیرعامل پرسپولیس بسیار سخت بوده اما وقتی به عقب نگاه می‌کند، می بیند به زحمتش می‌ارزیده چون بالاخره یکی باید می آمد تا این شرایط را درست کند.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها