خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۰۳۴
تاریخ خبر:

درخواست عجیب سرمربی سپاهان از هواداران پرسپولیس و استقلال!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در کنفرانس خبری پیش از بازی با آلمالیق از هواداران استقلال و پرسپولیس خواست در ورزشگاه حاضر شوند و از سپاهان حمایت کنند.

درخواست عجیب سرمربی سپاهان  از هواداران پرسپولیس و استقلال!

در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال سپاهان اصفهان امشب از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران میزبان آلمالیق ازبکستان خواهد بود.

ژوزه مورایس سرمربی زردپوشان سپاهان در کنفرانس خبری پیش از بازی شرکت کرد. او ضمن اشاره به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص بازی با الاتحاد گفت: همانطور که می‌دانید رقابت‌ها جذاب‌تر شده است و می‌دانیم کدام تیم شانس بیشتر و بهتری برای صعود به مرحله بعد دارد. با چالش‌های زیادی مواجه شدیم. این تصمیم AFC هم برای ما چالش بزرگی ایجاد کرد.

او در خصوص تیم آلمالیق گفت: بازی در زمین انجام می‌شود و تیم آلمالیق بازیکنان خوبی دارد، ولی تاکنون نتایج خوبی در آسیا کسب نکرده است و همین مساله کار را برای ما سخت‌تر می‌کند، زیرا بدون فشار خاصی رو در روی ما قرار خواهند گرفت.

سرمربی سپاهان در خصوص بازی در ورزشگاهی خارج از نقش جهان هم ادامه داد: آرزو می‌کردم که همه هواداران سپاهان را در ورزشگاه داشته باشیم. به خاطر سناریویی که چیده شد پانصد کیلومتر از خانه دور شدیم، اما حمایت هواداران نساجی را خواهیم داشت. از هوادار سپاهان می‌خواهم زودتر در ورزشگاه حاضر شوند که از تیم نساجی حمایت کنند. از هواداران استقلال و پرسپولیس هم می‌خواهم به ورزشگاه آزادی بیایند، چرا که حالا دیگر، بحث باشگاهی نیست و یک مساله ملی است و ما نماینده ایران در آسیا هستیم. امیدواریم این مساله برای AFC یک مثال خوب باشد تا نشان دهیم که مردم ایران چقدر فوتبال را دوست دارند.

او در پایان بر لزوم همدلی میان طرفداران صحبت کرد و گفت: اکنون موقع در کنار هم بودن است که با همدیگر از پس چالش‌ها بر بیاییم. باید چالش‌ها را رد کنیم و کاری کنیم که بیشتر مردم از آن خوشحال شوند نه فقط یک عده. فردا همه می‌توانند بازی را ببینند، حس کنند و باید بگویم مردم و فوتبال ایران لایق توجه جهان هستند. از هواداران سپاهان تشکر می‌کنم که فردا مسیر ۵۰۰ کیلومتری را برای تماشای بازی طی می‌کنند.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها