خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۰۴۶
تاریخ خبر:

کاهش قرارداد استقلالی‌ها همچنان ادامه دارد!

رایزنی مدیران استقلال برای کاهش قرارداد چند بازیکن دیگر ادامه دارد ، اما هنوز نتیجه ای در بر نداشته است.

کاهش قرارداد استقلالی‌ها همچنان ادامه دارد!

به گزارش "ورزش سه"، حدود دو هفته پیش بود که چند بازیکن استقلال به همراه جواد نکونام مبلغی از قراردادهای خود را کاهش دادند تا قرارداد گوستاوو بلانکو و امید حامدی‌فر به ثبت برسد و کارت بازی این دو بازیکن صادر شود. این در حالی است که دو مربی استقلال و چند بازیکن همچنان در انتظار کاهش قرارداد چند بازیکن دیگر هستند!

مهدی هاشمی‌نسب و یوسو سسما دو مربی استقلال هستند که به واسطه ثبت نشدن قرارداد خود به خاطر مسائل سقف بودجه هنوز کارت مربیگری دریافت نکردند وحق نشستن روی نیمکت تیم خود را ندارند.

از سوی دیگر نفراتی مثل سعید مهری و امید حامدی‌فر که قراردادهای پایینی از آنها در سازمان لیگ ثبت شده، نیز منتظرند تا مبلغ واقعی قراردادشان به کمیته نقل و انتقالات برسد.

این مساله اما منوط به کاهش رقم قرارداد برخی دیگر از بازیکنان است. مدیران باشگاه استقلال طی روزهای گذشته از برخی بازیکنان خواسته‌اند تا مبلغ قراردادهای خود را کاهش بدهند اما این مساله با موافقت آنها مواجه نشده است.

استقلالی‌ها امیدوارند در روزهای آینده با بازیکنانی که مبلغ قراردادشان را کاهش نداده‌اند به توافق برسند و بتوانند با انجام برخی تغییرات در قراردادهای خود کارت مربیگری هاشمی نسب و یوسو را دریافت کرده و البته مبلغ واقعی قرارداد سعید مهری و امید حامدی فر را هم به ثبت برسانند.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها