خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۰۵۰
تاریخ خبر:

واکنش تند هواداران استقلال به استوری جنجالی

هواداران استقلال به بازیکن این تیم به دلیل انتشار یک استوری به شدت حمله کردند.

واکنش تند هواداران استقلال به استوری جنجالی

شب گذشته مهدی مهدی‌پور، هافبک استقلال با انتشار یک استوری، همراه اول را تبلیغ کرد. استوری‌ای که به سرعت با واکنش تند هواداران استقلال همراه شد.

فصل گذشته استقلال بر روی پیراهن تبلیغ همراه اول را انجام می‌داد، اما به دلیل تصمیمات عجیب مدیران وقت در عدم قرارداد با همراه اول، این اپراتور با وجود همه رایزنی‌ها هیچ پولی به استقلال پرداخت نکرد تا مشکلات مالی استقلال حاشیه‌های بسیاری را به وجود بیاورد. حتی بازیکنان استقلال در یکی از دیدارها لوگو همراه اول را هم با دست پوشاندند و هواداران کمپین تحریم این اپراتور را به راه انداختند.

در نهایت همراه اول به استقلال پولی پرداخت نکرد و این باشگاه با مشکلات بسیار به دنبال اسپانسرهای دیگر رفت.

اما در اتفاقی عجیب، مهدی مهدی‌پور شب گذشته در اینستاگرام تبلیغ فروش شماره‌های رند با پیش شماره ۹۱۲ را کرد. بلافاصله پس از انتشار این استوری هواداران استقلال به شدت به مهدی‌پور حمله کردند و خواهان برخورد استقلال با این بازیکن شدند.

باید دید در نهایت مهدی‌پور و باشگاه استقلال به این اتفاق چه واکنشی نشان خواهند داد و هواداران استقلال در ادامه با او چه رفتاری خواهند کرد.

واکنش تند به مهدی مهدی‌پور

copied
ارسال نظر
 
 • جواد

  لطفاً واسه استقلال و بازیکنانش حاشیه درس ت نکنیند

 • رضا

  تروخدا تیم دورمثبت خواهشاً رفتاری نکنیدکه آرامش تیم بهم بریزه مهدیپوربالباس شخصی بایدتبلیغ میکرد اگه مبلغی ازاپراتورگرفته نه با لباس تیم بعنوان بازیکن تیم وقتی همراه اول بدعهدی به تیم کرده حرفی نمی‌مونه برای تبلیغ ازاین

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  وب گردی

   دیگر رسانه ها