خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۲۳۸
تاریخ خبر:

چهارمین عضو خانواده خداداد افشاریان هم وارد داوری شد

با وجود همه انتقادهایی که به عملکرد خداداد افشاریان می‌شود، او چهارمین عضو خانواده‌اش را هم وارد داوری کرد.

چهارمین عضو خانواده خداداد افشاریان هم وارد داوری شد

عملکرد داوران در هفته‌های اخیر و اشتباهات پر تعداد که نتایج بازی‌ها را هم تحت تاثیر قرارداده است در کنار حضور پر تعداد خانواده خداداد افشاریان باعث شده که انتقادات زیادی به رئیس کمیته داوران شود و حتی برخی شایعات درباره برکناری او مطرح شود.

به گزارش تسنیم، حضور تعدادی از اعضای خانواده و اقوام خداداد افشاریان (رئیس کمیته داوران) در سطح اول داوری فوتبال ایران شائبه‌ها و حاشیه‌های زیادی را در چند وقت اخیر برای رئیس کمیته داوران به وجود آورده است. هم‌اکنون پوریا افشاریان به‌عنوان پسر، روح‌الله شریفی به‌عنوان داماد و حمیدرضا افشون به‌عنوان «برادر زن برادرِ» خداداد افشاریان در چند وقت در بخش داوری فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کنند.

به‌تازگی عضو چهارم خانواده افشاریان به داوری فوتبال ایران اضافه شده است تا اندک اندک جمع خانواده تکمیل شود! راحیل افشاریان به‌عنوان دختر رئیس کمیته داوران در کلاس‌های داوری فوتبال بانوان شرکت کرده‌ است، کلاس‌هایی که برای حضور داوران در لیگ برتر بانوان در تهران در حال برگزاری است. درباره دختر افشاریان اطلاعات خاصی حتی با جست‌وجو در اینترنت به دست نمی‌آید و این ابهام وجود دارد که وی بدون سابقه و رزومه خاصی وارد کلاس‌های لیگ برتری شده است.

در حالی که در چند وقت اخیر انتقادات از حضور تعداد زیادی از خانواده خداداد افشاریان در بخش داوری زیاد بوده است، حضور دختر او در کلاس‌های داوری لیگ برتر بانوان کمی عجیب به‌نظر می‌رسد و باید دید این اقدام براساس چه‌ضوابطی انجام شده است.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها