خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۲۵۸
تاریخ خبر:

اخطار استقلال به سازمان لیگ در مورد بازی برابر تراکتور

استقلال پیش از بازی برابر تراکتور در مورد حضور تماشاگران با سازمان لیگ مکاتبه کرد.

اخطار استقلال به سازمان لیگ در مورد بازی برابر تراکتور

شنبه ۲۰ آبان ماه استقلال در حساس‌ترین دیدار هفته در استادیوم آزادی برابر تراکتور قرار خواهد گرفت. این دیدار در سال‌های اخیر همیشه حساس و در موارد متعددی پرحاشیه بوده است و هواداران بسیاری را به استادیوم کشانده است.

همین موضوع باعث شده که استقلال از سازمان لیگ بخواهد که حقوق میزبان را در این دیدار رعایت کند. استقلال ازسازمان لیگ خواسته است که در این دیدار مطابق قانون فقط ۱۰٪ از ظرفیت استادیوم در اختیار تراکتور قرار بگیرد.

در دیدارهای پیشین، به دلیل ازدحام هواداران تراکتور همیشه تعداد بسیار بیشتری از هواداران تراکتور وارد استادیوم می‌شدند که این موضوع حتی منجر به بروز مشکلاتی بر روی سکوها هم شده بود.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 
 • امین

  تهران شهر ترکهاست و حدود نیمی از جمعیت ا ین شهر ترک هستند بنابر این حداقل باید 50 -50 رعایت بشه

  • سیاوش

   یعنی منطق بعضی‌ها افلاطون و ارسطو رو تو گور به خنده می‌ندازه. با این منطق مشعشع، پس چون زبان رسمی فارسیه، باید تو استادی وم تبریز هم فقط فارس زبان‌ها برن. از است ادیوم یادگار امام تبریز تا مقر فیفا در ز وریخ پرانتز :))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )

 • جواد

  شما که ادعا میکنین هواداراون از تراکتور بیشتره😂😂

 • عطا دانش

  استادیوم آزادی استادیوم ملی ایران زمین است تهران از قدیم ایام سرزمین ترکها بوده،تراکتور هم ترکهاست در حقیقت تراکتور میزبان است نه استقلال، ما قبول می کنیم شما ها تشریف بیارید ولی هيچ وقت به خودتان اجازه ندهید صاحب خونه را از خونه بیرون کنيد

 • مهین رشیدی

  یعنی خودشونم اعتراف میکنن که طرفدارای کد وم تیم بیشتره اینقدنترسین بابا عیبه زشته 😁😁😁

  • مهدی

   بله بله، کاملا درسته. اول منچستر بعد ترا کتور

 • غلامحسین بابادی

  تعجب نیست که طرفداران تراکتوراینگونه نظر بدهندچون فرق میزبان ومهمان رانمی دانندفک رمی کنندمعیارتعدادجمعییت قوم است نه مهما ن بودن باشگاه.ومی ترسند۷تابخورند

 • ژانر وحشت

  بسوزه پدر ترس 😂😂😂😔

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  وب گردی

   دیگر رسانه ها