خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۲۹۳
تاریخ خبر:

دعوای گلمحمدی و درویش، ستاره پرسپولیس را نیمکت نشین کرد

اختلافات سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس باعث نیمکت نشینی ستاره پرسپولیس و بازی کردن یک بازیکن معمولی شده است.

دعوای گلمحمدی و درویش، ستاره پرسپولیس را نیمکت نشین کرد

نیمکت نشینی شهاب زاهدی که در حال حاضر بهترین گلزن پرسپولیس است و حضور نبیل باهویی در ترکیب ثابت پرسپولیس از نکات عجیبی بود که باعث اعتراضات بسیار زیادی از سوی هواداران پرسپولیس به یحیی گلمحمدی شد. اما به نظر می‌رسد این تصمیم جنجالی ریشه در اختلافات داخلی دارد.

به گزارش خبرورزشی، یکی از تصمیمات عجیب یحیی گل محمدی در چند بازی اخیر، نیمکت نشین کردن بهترین گلزن پرسپولیس یعنی شهاب زاهدی و فیکس بازی دادن به نبیل باهویی بود. نبیل که خرید رضا درویش برای پرسپولیس بود، اصلا نتوانست انتظارات را برآورده کند و بسیار معمولی نشان داد. باهویی درحالی به صورت ناگهانی فیکس شد که یحیی اعتقادی به جذبش نداشت و به خاطر خرید او به شدت از مدیران باشگاه انتقاد کرده بود.

از آنطرف زاهدی موتور گلزنی اش روشن شده بود و در دو بازی ۴ گل برای پرسپولیس زد و در بازی مقابل استقلال تاجیکستان هم موفق شده بود پاس گل بدهد. این تصمیم عجیب گل محمدی با انتقادات زیادی در فضای مجازی همراه شد و خیلی ها به سرمربی پرسپولیس ایراد گرفتند. شنیده ها از اطرافیان نزدیک به پرسپولیس حاکی از آن است که فیکس شدن ناگهانی نبیل یک پشت پرده عجیب دارد.

یحیی به خوبی می دانست که این بازیکن کیفیت بالایی ندارد و حتی وقتی باهویی را به او معرفی کردند، بلافاصله اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد. در واقع یحیی با بازی دادن به باهویی می خواست نشان دهد که این بازیکن کیفیت خوبی برای بازی در پرسپولیس ندارد و در واقع فشار را روی مدیریت پرسپولیس بگذارد که چنین خریدی انجام داده است. یحیی می خواست به همه ثابت کند که در مورد باهویی اشتباه نمی کرده و این بازیکن گزینه مناسبی برای پرسپولیس نیست.

از طرفی این وسط شهاب زاهدی قربانی اختلاف گل محمدی با درویش شده و در دو بازی اخیر روی نیمکت قرار گرفت. شهاب که بهترین گلزن پرسپولیس به حساب می آید، به طرز عجیبی نیمکت نشین شد و همین موضوع هم به ضرر پرسپولیس تمام شده است. این احتمال می رود برای بازی حساس مقابل سپاهان، زاهدی دوباره به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگردد و باهویی نیمکت نشین شود.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها