خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۳۳۸
تاریخ خبر:

مهدی طارمی چه زمانی به پرسپولیس بازمی‌گردد؟

مهدی طارمی بدون شک برای فصل آینده با یک پیشنهاد خوب مواجه می‌شود و به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین تیم دوران بازی را بعد از خداحافظی با پورتو مشخص خواهد کرد.

مهدی طارمی چه زمانی به پرسپولیس بازمی‌گردد؟

مهدی طارمی در ماه‌های گذشته با باشگاه‌های اینتر و میلان در ارتباط بوده است و به تازگی سایت‌های انگلیسی خبر زده اند یکی از گزینه‌های خرید باشگاه منچستریونایتد است.

فرقی نمی‌کند مهدی طارمی در ماه‌های آینده راهی چه تیمی شود. اینتر یا میلان یا اردوگاه شیاطین‌سرخ. هر یک از سه تیم تبدیل به بزرگ‌ترین تیمی می‌شود که مهدی طارمی در آن بازی کرده است؛ و اتفاق محتمل در مورد این بازیکن عقد قرارداد سه ساله با اوست. این بدین معنی است که مهدی طارمی پیش از سن ۳۳ سالگی نمی‌تواند به تیم سابقش یعنی پرسپولیس برگردد. طارمی پیش از ترک تیم پرسپولیس گفته بود علاقمند است فوتبالش را در تیم پرسپولیس تمام کند و شاید به همین بهانه بعد از سه فصل بازی در تیم جدیدش در پایان سن ۳۳ سالگی به تهران برگردد و یک فصل برای پرسپولیس بازی کند و بعد از آن برای همیشه کفش‌ها را آویزان کند.

مهدی طارمی تا به این جای کار یکی از موفق‌ترین لژیونر‌های تاریخ فوتبال ایران بوده است. نمی‌شود منکر شد عملکرد او در تیم جدیدش می‌تواند موجب ثبت رکورد‌های جدید شود.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها