خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۵۲۵
تاریخ خبر:

پرسپولیس: جریمه ده درصدی اعضای تیم و حمایت از کادرفنی

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای جریمه ده درصدی اعضای تیم فوتبال را به دلیل کسب نتایج ضعیف تایید کرد.

پرسپولیس: جریمه ده درصدی اعضای تیم و حمایت از کادرفنی

پس از شکست پرسپولیس در دیدار حساس برابر سپاهان، خبری منتشر شد که به دلیل نتایج ضعیف، کلیه اعضای تیم فوتبال پرسپولیس ده درصد از مبلغ قراردادشان را جریمه شدند. همچین گفته می‌شد که پرسپولیس در حال مذاکره با گزینه‌های جانشینی یحیی گلمحمدی است که در صورت ادامه شرایط موجود، تغییرات جدی‌ای را در کادر فنی بوجود بیاورد.

پس از گذشت دو روز از شکست برابر سپاهان، پرسپولیس در اطلاعیه‌ای جریمه ده درصدی اعضای تیم را تایید کرد اما در مورد برکناری گلمحمدی گفت که اعضای کادرفنی مورد تایید هستند.

متن کامل اطلاعیه باشگاه پرسپولیس بدین شرح است:

به دنبال نتایج هفته‌های اخیر، مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند اعضای تیم فوتبال را به میزان ده‌ درصد قرارداد جریمه کنند. همچنین از حسین بادامکی، سرپرست معاونت ورزشی نیز در این رابطه نظرخواهی شد.

اعضای هیات مدیره بر این باور بوده و هستند که نتایج فعلی تیم تناسبی با پتانسیل فنی مجموعه تیم و توانمندی‌های بازیکنان ندارد و این به معنای باور نسبت به ارزش‌های فنی و شخصیت قهرمانی اعضای تیم و تاکید بر آن است. برهمین اساس با نظر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره مقرر شد، در‌ صورت نتایج مناسب تیم در بازیهای آینده به ویژه راهیابی سرخپوشان ایران به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا، این جریمه لغو شود. همانگونه که جرایم قبلی به دنبال نتایج مناسب تیم در هفته‌های ابتدایی لیگ بخشیده شد.

همچنین بر خلاف شایعات و حاشیه‌سازی‌های صورت گرفته با توجه به عملکرد روشن در سال‌های گذشته، بر توانمندی کادر فنی پرسپولیس به عنوان بهترین گزینه موجود و در نتیجه اعلام حمایت از سرمربی تیم تاکید شد.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها