خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۶۱۳
تاریخ خبر:

واکنش پرسپولیس به محکومیت درویش و گلمحمدی: قانون زمانی معتبر است که همه رعایت کنند

باشگاه پرسپولیس در واکنش به محکومیت رضا درویش، یحیی گلمحمدی و افشین پیروانی با صدور بیانیه‌ای نوشت: قانون زمانی معتبر، قابل پذیرش و قاطع چهره می‌گشاید که همگان، آن را رعایت کنند. وقتی در اجرای قانون تبعیض وجود داشته باشد، قطعا هرج و مرج و ناهنجاری بیشتر نمایان می‌شود.

واکنش پرسپولیس به محکومیت درویش و گلمحمدی: قانون زمانی معتبر است که همه رعایت کنند

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای کمیته اخلاق بابت جریمه صد میلیون تومانی رضا درویش، یحیی گلمحمدی و افشین پیروانی را تایید کرد. محکومیتی که با واکنش باشگاه پرسپولیس مواجه بود و بیانیه‌ای را در این زمینه صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پیرو اعلام احکام کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خصوص محکومیت؛ باشگاه، مدیر عامل، سرمربی و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، ضمن اعتراض به این احکام، از ریاست محترم فدراسیون فوتبال تقاضا دارد، این احکام و قوانین مستند فوتبال در خصوص همه باشگاه‌ها اجرا گردد چرا که تبعیض در این زمینه مورد اعتراض واقع خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس معتقد است؛ قانون باید بدور از تبعیض ملاک باشد و قانون، زمانی معتبر، قابل پذیرش و قاطع چهره می‌گشاید که همگان، آن را رعایت کنند. وقتی در اجرای قانون تبعیض وجود داشته باشد، قطعا هرج و مرج و ناهنجاری بیشتر نمایان می‌شود.

از سویی، ادامه، توسعه و اجرای برنامه‌ها، طرح‌ها و گسترش فضای سالم جوانمردی، پهلوانی و قهرمانی در فضایی شکل واقعی خود را در سطح ورزش و مخصوصا فوتبال نشان می‌دهد که همه با یک چشم و در قالب قانون، دیده شوند.

باشگاه پرسپولیس بی شک، به قانون، قونگذاران و تصمیم‌سازانی که بر اجرای بدور از تبعیض باشگاه‌ها و افراد حرکت می‌کنند، احترام می‌گذارد و چشم امید داریم که این قوانین برای همه به یک شکل، مورد محاسبه و اجرا قرار گیرد.

باشگاه پرسپولیس، آمادگی خود را برای حمایت از اجرای مطلق قانون اعلام می‌دارد و امیدوار است با مساوات و عدالت و حذف حواشی مختلف، مسیر توسعه فوتبال، هموار گردد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها