خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۶۸۶
تاریخ خبر:

گزینه جایگزین درویش در پرسپولیس هم مشخص شد! + عکس

با توجه به انتشار شایعاتی درباره استعفای رضا درویش از دو روز قبل شایعاتی نیز درباره جانشینی او توسط یکی از مدیران سابق این باشگاه به گوش می‌رسد.

گزینه جایگزین درویش در پرسپولیس هم مشخص شد! + عکس

بعد از انتشار نامه تند بازیکنان پرسپولیس خطاب به هواداران این تیم که در بیشتر بندها، رضا درویش و مدیریت باشگاه‌شان را هدف گرفته بودند شایعه استعفای رضا درویش از سمت خود شنیده شد.

در پی این شایعه اخبار و شایعاتی نیز دباره مطرح شدن گزینه‌هایی برای تصدی این سمت منتشر و بیشتر در فضای مجازی دست به دست شد.

یکی از این گزینه‌ها ابراهیم شکوری قائم مقابم سابق باشگاه پرسپولیس بود که در دوره مدیریت جعفر سمیعی در باشگاه حضور داشت. شکوری که مدتی به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال نیر فعالیت می‌کرد در باشگاه پیکان نیز سابقه مدیریتی دارد.

جالب اینکه او امروز با انتشار یک استوری به نوعی به شایعاتی درباره اینکه او هم بین گزینه‌های مدیرعاملی پرسپولیس است دامن زد. در این استوری شکوری نوشته: «امرز بهم یه پیشنهاد شد که پنج سال پیش آرزوم بود. امروز آرزومو رد کردم. چقدر آدم با گذر زمان عوض می‌شه...».

البته با در نظر گرفتن این متن شکوری این پیشنهاد را نپذیرفته و چنانچه درویش در مسند خود نماند نیز گزینه دیگری به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب خواهد شد.

رضا درویش

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها