خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۸۵۹
تاریخ خبر:

پرونده استقلال بالاخره به کمیته انضباطی ارجاع شد

پس از حرف و حدیث‌های فراوان، بالاخره پرونده استقلال در موضوع سقف بودجه و دستورالعمل ناظر بر قراردادها به کمیته انضباطی ارجاع شد.

پرونده استقلال بالاخره به کمیته انضباطی ارجاع شد

موضوع سقف بودجه و دستورالعمل ناظر بر قراردادها کماکان جز موضوعاتی است که حاشیه‌های بسیاری را ایجاد کرده است. برخی افراد در باشگاه پرسپولیس از ارجاع پرونده استقلال به کمیته انضباطی خبر داده بودند، اما مسئولان استقلال و کمیته انضباطی رسیدن این پرونده به کمیته انضباطی را تکذیب کرده بودند. اما براساس برخی گزارش‌ها پرونده استقلال به کمیته انضباطی رسید.

به گزارش ایسنا باشگاه استقلال هفته گذشته مدارک خود را درباره ابهامات مطرح شده به قرارداد چهار عضو این تیم (کوین یامگا، مهدی هاشمی‌نسب، بلانکو و محمدرضا خالدآبادی) به کمیته نظارت بر قراردادها ارسال کرد.

کمیته نظارت بر قراردادها پس از بررسی مدارک باشگاه استقلال،‌ توضیحات آبی‌پوشان در ابهامات مطرح شده را کامل ندانست و روز گذشته اعلام شد پرونده تخلفات این باشگاه در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته است.

پرونده تخلفات استقلال در آخرین ساعات شب گذشته در اتوماسیون کمیته انضباطی قرار گرفت و قرار است در اسرع وقت به آن رسیدگی شود. البته هنوز علت ارجاع و نوع تخلف استقلال مشخص نیست و کمیته انضباطی پس از بررسی آنه را اعلام خواهد کرد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار اخبار فوتبال سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها