خبرهای داغ
کدخبر: ۱۹۵۷۳
تاریخ خبر:

برانکو ایوانکوویچ: همه آرزوی سرمربیگری استقلال را دارند

برانکو ایوانکوویچ که این روزها اصلی‌ترین گزینه هدایت پرسپولیس به حساب می‌آ‌ید، قبلا گفته بود که هر سرمربی‌ای آرزوی هدایت استقلال را دارد.

برانکو ایوانکوویچ: همه آرزوی سرمربیگری استقلال را دارند

برانکو ایوانکوویچ اگرچه در جلسه حضوری با رضا درویش دوباره پیشنهاد سرمربی‌گری پرسپولیس را رد کرد و مدعی شد پس از پایان جام ملت‌ها به تهران نخواهد آمد، اما همچنان بخش مهمی از خاطرات خوب پرسپولیسی‌ها محسوب می‌شود.

این مربی ۸ سال قبل در ۳۰ دی سال ۱۳۹۴ هنگامی که به  عنوان سرمربی پرسپولیس با خبرورزشی گفت‌وگو می‌کرد، با تاکید بر این‌که در نیم‌فصل دوم لیگ پانزدهم با پرسپولیس به هیچ‌چیز غیر از صدرنشینی فکر نمی‌کند ادامه داد: من در دور برگشت لیگ برتر با پرسپولیس به هیچ چیز دیگری غیر از صدرنشینی و قهرمانی نمی‌اندیشم. الان استقلال صدرنشین لیگ برتر است اما آمار نشان می‌دهد که پرسپولیس از این تیم به‌مراتب بیشتر موقعیت خلق کرده است. استقلال ملی‌پوشان زیاد و بازیکنان خوب فراوانی دارد به همین خاطر هر سرمربی آرزوی هدایت این تیم را بر عهده دارد اما به نظر من پرسپولیس تیم‌تر است. من به شاگردانم اعتماد دارم و نتایج خوبی را با آن‌ها رقم خواهم زد.

حرف برانکو در مورد کسب نتایج خوب در آن مقطع کاملا درست از آب درآمد چون پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ پانزدهم واقعا بهتر نتیجه گرفت و حتی توانست دربی را هم ببرد.

برانکو ایوانکوویچ: همه آرزوی سرمربیگیری استقلال را دارند

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها