خبرهای داغ
کدخبر: ۲۰۰۳۸
تاریخ خبر:

واکنش باشگاه استقلال به انتقادات هواداران درباره وضعیت نقل و انتقالات زمستانی

باشگاه استقلال به صدور اطلاعیه‌ای درباره وضعیت نقل و انتقالات نیم فصل توضیحاتی ارائه داد.

واکنش باشگاه استقلال به انتقادات هواداران درباره وضعیت نقل و انتقالات زمستانی

عدم جذب بازیکن در نیم فصل توسط استقلال با وجود اینکه این باشگاه در تعدادی از پست‌ها با کمبود بازیکن مواجه است، انتقادهای بسیاری را توسط هواداران استقلال به وجود آورده است. باشگاه استقلال در واکنش به این انتقادها و در توضیح وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است که استقلال در حال گفتگو با گزینه‌های مورد نظر سرمربی است و نتایج این مذاکرات پس از قطعیت اعلام می‌شود. همچنین از هواداران خواسته شده که تا قبل از قطعی شدن مذاکرات، از بیان نام‌ها در رسانه‌ها خودداری کنند.

متن اطلاعیه باشگاه استقلال به شرح زیر است:

قابل توجه هواداران فهیم استقلال؛ 

نتایج فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه به صورت رسمی منتشر می شود.

فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال مطابق نظر کادر فنی محترم استقلال در حال انجام است و نتایج آن پس از قطعیت، به صورت رسمی از طریق رسانه باشگاه در شبکه های اجتماعی منتشر خواهد شد.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، مذاکرات مدیرعامل این باشگاه با باشگاه های بازیکنانی که نام شان در فهرست گزینه های مورد نظر کادرفنی استقلال قرار دارد، در حال انجام است و باشگاه تلاش می کند گزینه های مدنظر جواد نکونام را از طریق مذاکره با باشگاه های لیگ برتری به خدمت بگیرد.

ضمن قدردانی صمیمانه از صبوری و همراهی هواداران که همیشه در سخت ترین شرایط حامی باشگاه و تیم محبوب خود بودند و هستند، از هواداران فهیم استقلال تقاضا می شود تا قبل از اعلام رسمی باشگاه، از طرح نام گزینه های مدنظر استقلال که به شکل هدفمند در فضای مجازی اعلام می شود تا باشگاه تحت فشار قرار بگیرد، پرهیز کنند چرا که همین گمانه زنی ها، نتیجه معکوس می دهد و باعث بالا رفتن سطح توقع باشگاه های طرف مذاکره و بالا رفتن قیمت بازیکن و کاهش شانس موفقیت باشگاه استقلال در مذاکره می شود.

همه با هم متحد و همدل، در راه تقویت استقلال گام برمی داریم.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها